"Мійдідопалив-ФЕСТ": на Закарпатті стартував сезон підпалу трави (ВІДЕО)

05.09.2020 22:30 110 0
"Мійдідопалив-ФЕСТ": на Закарпатті стартував сезон підпалу трави (ВІДЕО)

Вже сумною традицією стало щорічне сезонне масове спалювання трави, сміття та листя. Верховна Рада схвалила в першому читанні проєкт закону, який підвищує штрафи за провокування лісових пожеж – №3526. Законопроектом також пропонується надати повноваження органам Національної поліції щодо розгляду справ про порушення правил пожежної безпеки в лісах та при виконанні сільськогосподарських робіт

На своїй сторінці в мережі ФБ Максим Адаменко виклав відео, яке було відзнято на Іршавщині. Автор посту іронізує із дій людей, які так безвідповідально ставляться до оточуючого середовища, свого здоров'я та екології.
"Нись шаббат, а не п'ятниця - сміятися мош! Але не смішно! Ці люди (виборці) точно знають, чому і навіщо спалюють бадилля, листя і суху траву! Можуть аргументувати свої дії. Знають, хто винуватий і що робити. На Закарпатті розпочався щорічний Мійдідопалив-ФЕСТ."
https://www.facebook.com/maks.adamenko.7/videos/3100476453407676/?t=1 Потрібно зазначити, що Верховна Рада схвалила в першому читанні проєкт закону, який підвищує штрафи за провокування лісових пожеж – №3526. Законопроектом також пропонується надати повноваження органам Національної поліції щодо розгляду справ про порушення правил пожежної безпеки в лісах та при виконанні сільськогосподарських робіт. У Кодексі про адмінправопорушення визначається, що знищення або пошкодження, випалювання полезахисних лісових смуг, захисних лісових насаджень вздовж берегів річок, каналів, навколо водних об’єктів, гідротехнічних споруд, на смугах відводу автомобільних доріг, залізниць та інших захисних лісових насаджень тягнуть за собою накладення штрафів на громадян у розмірі від 180 до 360 (нині — від 30 до 45) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 3 тис. 60 до 6 тис. 120 грн, і на посадових осіб — від 900 до 1 тис. 260 (нині — від 60 до 90) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 15 тис. 300 до 21 тис. 420 грн).
“Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, — тягнуть за собою накладення штрафів на громадян у розмірі від 360 до 720 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 6 тис. 120 до 12 тис. 240 грн) і на посадових осіб — від 1 тис. 260 до 1 тис. 800 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 21 тис. 420 до 30 тис. 600 грн)”, — йдеться у пояснювальній записці.
Читайте також: Дитяча вузькоколійка – це родзинка нашого міста https://pershij.com.ua/uzhhorodsku-dytiachu-zaliznytsiu-mozhut-peredaty-v-komunalnu-vlasnist-mista-foto/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...