Міфічний босий чоловік завітав на "Перший Кабельний" і занурив у світ власного етно-лайфстайлу

16.03.2018 17:00 264 0
Міфічний босий чоловік завітав на "Перший Кабельний" і занурив у світ власного етно-лайфстайлу
Босий лісівник у білому одязі з палицею, довгою бородою та в капелюсі вирізняється з-поміж сірої і одноманітної маси, особливо у сучасному прогресуючому просторі, де люди не можуть відірвати увагу від гаджетів та інста-сторіс. Але на думку пана Василя, будь-яка технологія може перетворитись на магію. Зустріти в межах України сьогодні такого персонажа як пан Василь - унікальний випадок. Адже, бігати босим по скелях і горах Закарпаття не кожному до душі. Босий Василь, як його називають у рідному селі Березники Свалявського району, дивує і зацікавлює не тільки нетиповим виглядом, а і оригінальним  незвичним ставленням до життя.   "Я знаходжу сенс у поєднанні з природою. По-перше, треба дізнатись мету власного існування, адже на небі ми її пам'ятали, а коли народились - одразу забули. Після цього необхідно розвивати власний дар. Адже його Бог дав лише на 5%, а далі треба розвивати самому. Я не п'ю, не курю та проти вживання м'яса, тому що воно призводить до старіння організму"- розповів пан Василь. Нестандартний чоловік цікавиться слов'янськими ведами, займається збором і заготівлею лікарських трав, вивчає мінерали, різноманітні глини та дорогоцінні камінці. Також у босого Василя вдома є власна пасіка. Загадковий дідусь цікавиться магією і знає майже усі "місця сили", які є на Закарпатті.   "Що таке магія? Рівень знань. На скільки ви продвинуті. Будь-яка технологія може стати магією. Коли вперше люди побачили машину і літак - реагували на ці явища, як на диво" - запевняє пан Василь. Конопляні штани, пошиті зі старого покривала, вовняна жилетка, солом'яний капелюх та супроводжуюча палиця з грабового дерева - повсякденний і особливий стиль одягу оригінального дідуся. Пан Василь нагадує лісового духа з творів українських письменників. Максимально наближений образ до пана Василя, це чугайстер - фантастичний персонаж в українській міфології, невідомий іншим слов'янським народам, його уявляли веселим, життєрадісним лісівником, який танцює, співає і бігає скелями українських Карпат. Чугайстер допомагає людям в лісі і в горах, а зустрівши живу душу, ніколи не спричинить їй лиха. На питання, чому босий Василь не носить взуття, дідусь має безліч версій, ось 4 з них:
  1. "Скупим відповідаю - я так економлю на взутті, бо воно нині з кусючими цінами"
  2. Масаж точок ніг.
  3. Відповідь для духовних особистостей - "голова відповідає за духовне".
  4. Для тих, хто ознайомлений з ведичною практикою - "перша чакра знаходиться на копчику, а у ведичній культурі називається не чакра, а чара - звідси і походить слово "чарувати". Матеріальна "чара" знаходиться на стопах ніг і доходить до колін, має форму піраміди і чорний колір. Відповідає вона за зв'язок із родом. так краще відчувається зв'язок із родом, саме тому пан Василь ходить босоніж - так зв'язок ще ближче і краще".
Дружини у нетипового босого пана немає, бо за його словами: "Не знайшов ще таку дурну як я". Яна Тимчук Джерело: "Перший Кабельний"

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...