Матір бачила і не зупинила: на Хмельниччині батько побив дітей розпеченою кочергою

21.05.2021 22:30 182 0
Матір бачила і не зупинила: на Хмельниччині батько побив дітей розпеченою кочергою
В селі Балин Кам’янець-Подільського району Хмельницької області батько побив своїх дітей розпеченою кочергою. 8-річний Ілля та 7-річна Софія повинні були доглянути за своїм дев’ятимісячним братиком.
– Я такого ще ніколи не робив. Це був зрив, я не витримав. Наш маленький дуже швидко бігає в ходулях, старші не встежили, ось він і обпікся. Я цього вже не витримав, – щиро зізнався чоловік.
Таким чином він хотів, щоб син і дочка відчули, як було боляче молодшому братику. Поки батько “виховував” дітей кочергою, за цим спостерігала їхня мати, однак зупиняти чоловіка не стала. Найжахливішим стало те, що після побиття дітей ні батько, ні матір не звернулися до медиків. Гнійні рани та опіки у дітей помітили у школі: педагоги одразу ж звернулися до медиків. За словами педіатра районної лікарні, куди привезли дітей, після побаченого жоден з медиків не зміг стримати сліз.
– Це був шок. Все відділення плакало. Травми чисельні опікові, глибокі, досить глибокого ступеня опіки. На спині, на ніжках, сідницях гнійні травми, – згадує Вікторія Ликуш.
На запитання журналістів, чому не було звернень до лікарів, матір постраждалих дітей, 26-річна Катерина Ширяєва відповісти не змогла.
– Вони до мене взагалі не кричали. Діти просто плакали та все. Я не знаю, чому я це не зробила. Я не можу це сказати.
Тим часом у селі кажуть, що це далеко не перший інцидент у цій родині. Катерина разом із Сергієм разом виховує трьох його дітей та одну її дитину: дев’ятимісячний, наймолодший хлопчик – це їхня перша спільна дитина. Сусіди стверджують, що жінка має ще двох синів, на яких її позбавили материнських прав. А декілька років тому Катерина отримала умовний термін – суд довів її співучасть у побитті одного з хлопчиків, яке спричинило інвалідність. Щобільше, зараз жінка стверджує, що вагітна знову. У справі побиття дітей розпеченою кочергою вже пройшли перші судові засідання. Горе-батько отримав повідомлення про підозру. Суддя підтримав клопотання слідчих, і чоловік на час слідства перебуватиме під вартою. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обгорів до кісток: на вулиці у Карпатах миттєво загорівся і обвуглився чоловік (ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...