Масштабна афера у сусідній Румунії : десятки туристів забронювали неіснуюче житло в горах

05.01.2021 12:22 304 0
Масштабна афера у сусідній Румунії : десятки туристів забронювали неіснуюче житло в горах

Масштабна афера залишила десятки людей без грошей та відпочинку.

Всі вони заплатили аванси в розмірі тисяч лей напередодні Нового року на гірськолижному курорті в Сіная, що поблизу Брашова. Але виявилося, що пансіонати, які вони орендували, не існують.
«Я ніколи не очікував, що мене хтось так обдурить! Я забронював житло ще наприкінці вересня. Потім мене попросили дати аванс у 2000 леїв заздалегідь, пізніше, у грудні", - каже постраждалий Йонут.
Хлопець планував у новорічну ніч піти в гори з 14 друзями. Він знайшов вільну віллу в Сіная на сайті інтернет-оголошень. Поспілкувався з орендодавцем, попросив фотографії пансіонату та погодився підписати договір та заплатити аванс.
“Я не відчув нічого сумнівного, тим більше, що там були деякі деталі від справжньої туристичної компанії. Моєю помилкою було те, що я не зателефонував на справжні номери", - каже постраждалий.
План шарлатанів був надзвичайно добре розроблений. Щоб не викликати підозр, вони використали дані рахунків компанії з Брашова. Представники компанії кажуть, що вони також є жертвами.
"У вересні я дізнався про перший випадок шахрайства, коли кілька людей використали мою компанію як приманку та збирали значні аванси. Я подав скаргу до поліції", - каже власник.
Тепер виявилося, що постраждалих набагато більше.
«Я переказала 3750 лей. За два дні до новорічної ночі я написала повідомлення на WhatsApp, але ніхто не відповів. Довелося звертатися у поліцію", - каже Андрея, постраждала.
Кульмінацією афери стало те, що шахраї вказували у договорах оренди імена жертв в якості власників житла або орендодавців. Тож тепер ошукані телефонують один одному і вимагають гроші від інших постраждалих. Наразі відкрито шість подібних кримінальних скарг про шахрайство лише в Бухаресті, повідомляє столична поліція. Правоохоронці кажуть, що триває розслідування та рекомендує ретельно перевіряти веб-сайти з рекламою про відпочинок. Читайте також: На Закарпатті через опади піднімається рівень води у річках: є загроза підтоплень Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Теги: Румунія
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...