Масова вирубка карпатських лісів: чи є реальна загроза

28.07.2018 19:37 34 0
Масова вирубка карпатських лісів: чи є реальна загроза
Ліс – це не тільки робота лісівника, це умови життя цілих регіонів, людей. які живуть в Україні, регіонів, де немає с/г, це деревина, який дає робочі місця 300 тисячам людей в Україні без членів їх сімей, передає прес-служба Закарпатського лісгоспу. Загалом це більше мільйона людей. Цих людей треба поважати хоча б за те, що вони працюють на благо України. Ліс – це потужний біологічний комплекс.
"На сьогоднішній день надзвичайно важливо, щоб наші випускники працювали не в Польщі на деревообробних підприємствах, або ще гірше в Мcdonalds, а в Україні на наших деревообробних підприємствах. Для цього нам потрібно розвивати внутрішню переробку з відповідним обладнанням",- розповідає Юрій Марчук
В Європі не продаси вкрадене бревно. У лісовій галузі все повинно бути прозоро. У нас має бути цивілізований ринок по всьому ланцюжку реалізації деревини. Основне завдання нашого гаранта на сьогоднішній день – виробити стабільну систему нормативно-правової бази в Україні. В Польщі професія лісівника в рейтингу найавторитетніших професій, хоча вони стартували з великим негативом.
"Ліс росте стабільно, а політичні загостерння та піар на лісі проходять циклічно. Цього не повинно бути. Я певен, що вето Президента повинно заставити не обідитись, а заставити задуматись над майбутнім лісового господарства", - підсумовує голова товариства.
Нагадаємо, Масштаби впливу людини на Світовий океан розрахували екологи

Теги: Вирубка
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...