Машина часу з ароматом вина: музей винороба Чиза

22.02.2020 14:08 73 0
Машина часу з ароматом вина: музей винороба Чиза
Для цього виноробна компанія Шато Чизай створила Музей винороба Чиза –  тут знання про історію і сучасність винної справи подані у новому форматі. Мультимедіа та інтерактив занурюють гостей у подорож захопливим світом виноробства. Відкрили Музей винороба Чиза у Берегові в Шато Чизай у жовтні 2019-го року, влаштувавши з цього приводу свято. [gallery ids="225348,225347"] Чиз – реальна історична фігура, міщанин, який жив поблизу міста Берегова (сучасне Закарпаття) у XIII столітті. У спадок отримав землі, які його батькові Чепану подарував за військові подвиги угорський король Бейло IV. Саме цей король запросив на ці землі вінцелів (виноградарів і виноробів) з Італії і Німеччини, щоби відродити справу після навали Золотої Орди. Чиз виростив виноградники і створював гарне вино, запам’ятався як добра людина і працьовитий господар. Згодом ця місцевість отримала назву від його імені – урочище Чизай, що означає «маєток Чиза». Компанія Шато Чизай, яка відроджує славну історію виноробства Закарпаття, «оживила» винороба Чиза й влаштувала йому «подорож» у часі, щоби він сам розповів, як розвивалося виноробство в Європі та як творять вино зараз.
"Це перший Музей історії і культури виноградарства та виноробства у Західній Україні і другий такий у державі", - додає винороб Чиз.
Найстарішому пресу для вина, який експонується в Музеї, 300 років, але традиції виноробства Закарпаття в рази старші. Вони живі в уміннях майстрів Шато Чизай. А для гостей оживають і в інтерактивній екскурсії Музеєм. Цей просвітницький проєкт – подарунок Закарпаттю, Україні, всім гостям від Шато Чизай, створений з душею і любов’ю для того, щоби розвивати винну культуру і туризм.

Джерело

Нагадуємо, Евакуйована з Китаю закарпатка показала в які умови їх заселили (ВІДЕО) Читайте також: ВР просить Зеленського скасувати блокування супутникових каналів
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Теги: Туризм
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...