Максим Степанов пояснив, чому заборонили продавати шкарпетки, презервативи та батарейки

10.01.2021 10:06 1357 2
Максим Степанов пояснив, чому заборонили продавати шкарпетки, презервативи та батарейки
Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов пояснив заборону продажу низки товарів, яка обурила багатьох українців. Детальніше про заборону читайте за посиланням: Локдаун чи оригінальний спосіб підняти демографію: у деяких супермаркетах заборонили продавати презервативи (ФОТО)
"Асортимент звичайного супермаркету пропонує широкий вибір будь-яких товарів продуктової та непродуктової групи. Зі 100 людей, яким треба зробити покупки, 20 підуть у супермаркет, аби придбати їжу, 20 придбають засоби гігієни, 20 людей купуватимуть посуд чи побутову техніку. Натомість інші покупці, які планували придбати одяг, батарейки або шкарпетки (у разі заборони реалізації таких товарів у приміщенні магазину), замовляють їх через інтернет-магазини. Іншими словами, зі 100 людей, які могли б перебувати на території супермаркету, наражаючись на небезпеку інфікуватися COVID-19, в магазині знаходитимуться лише 40. Отже, ймовірність того, що вони інфікуються або інфікують оточення, зменшується в рази" - пояснив Максим Степанов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні вирішили не скасовувати локдаун: відсьогодні в країні діють нові карантинні обмеження Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 2

Jak

16 січ. 2021 р., 13:49
Зовсім здуріли

Dimas

10 січ. 2021 р., 11:17
Степанов у тебе вже давно мозги уражені і цілої влади долбойоби...
Loading...