Макове поле в Мукачеві – самосів та приватна територія: представник підприємства-орендаря землі прокоментував ситуацію

11.06.2021 13:55 3296 0
Макове поле в Мукачеві – самосів та приватна територія: представник підприємства-орендаря землі прокоментував ситуацію

Три гектари макового цвіту поблизу Мукачева викликали справжній ажіотаж серед жителів усього Закарпаття. Щодня сотні охочих отримати яскраві світлини вишиковувалися в черги, займаючи десятки метрів узбіччь автівками.

9 червня територію цвіту покосили та переорали. Тим часом соцмережі вибухнули гнівними коментарями: «Не могли почекати поки відцвітуть?», «Щось гарне, чудове, яке природа сама дає, то потрібно скосити». Дописувачі звинувачували у знищенні фотозони навіть місцеву владу, яка жодного стосунку до цієї території немає Як виявилося, землю орендує одне з місцевих підприємств. Першому.com.ua вдалося поспілкуватися з її представником. В ексклюзивному коментарі чоловік розповів, що маки є самосівом. Підприємство пішло на поступки, не перешкоджаючи потраплянню охочим сфотографуватися на приватну територію. Наразі ж поля готують до посіву, оскільки саме на цьому спеціалізується агрокомпанія. Представник підприємства у коментарі Першому закликав обурених жителів не поширювати гнівні коментарі, оскільки орендована земля у будь-якому разі мала б використовуватися за призначенням.
«Земляні паї біля Мукачева, де цвіли маки, в оренді у однієї агрофірми. Фірма займається вирощуванням кукурудзи і сої. Минулого року на ділянці, де цвіли маки, зростала соя. Мак не сіяли і взагалі - то є бур'ян і з ним борються! Трактор мак не косив, а здійснював культивування Чому мак так буяв цвітінням цього року на тій ділянці? Про це не знають навіть самі орендатори Наступного року цей феномен може і не повторитися, залежить від погоди. В інші роки мак культивували ще на початку травня. Отже, хто встиг цьогоріч, тому поталанило. Орендатори погодились співпрацювати у питаннях макової фото зони у наступних періодах. Ловіть яскраві моменти і живіть - не залишайте життя на потім», - розповів відомий закарпатський екскурсовод Максим Адаменко.
Читайте також: На одну фотозону менше: в Мукачеві скосили популярне макове поле (ФОТО, ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...