Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Майже половина голосів вже є: у Президента вимагають накласти вето на закони щодо “євроблях” – як підтримати петицію

Зареєстровано петицію щодо застосування Президентом права вето на закони 8487 та 8488 про розмитнення авто на іноземній реєстрації.

Як повідомляв “Перший.com.ua” раніше, 23 листопада Петро Порошенко підписав закони про “євробляхи”.

Це викликало хвилю обурення так званих “євробляхарів” по всій Україні, зокрема, і на Закарпатті.
Тутешні “євробляхарі” відреагували на новий закон багаттям із шин перед стінами ОДА та протестними акціями на кордонах.

Пізніше, стало відомо, що глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль направить звернення Президенту України з проханням ініціювати у Верховній Раді внесення змін у діючий закон про легалізацію «євроблях». Також він заявив, що “Переписати не можна тільки Біблію!”

Водночас, маємо зауважити, що, як вказано на сторінці офіційного інтернет-представництва Президента України (ОІППУ), електронну петицію “Накласти вето на закони 8487 та 8488 про розмитнення авто на іноземній реєстрації” було зареєстровано ще 9 листопада за  №22/048039-еп, її ініціатором є Лічний Віталій Юрійович.

“Прохання накласти вето на закони 8487 та 8488 про розмитнення авто на іноземній реєстрації та натомість затвердити закон, який дасть змогу розмитнити авто (2,7л. дизель 15 років) за суму співставну із 3ма-5ма мінімальними зп ~ 300-500 Євро або щось близьке до цих значень, але ж не 2500 євро з НДС і т.п., як прийняли!!!
Це більше 20 мінімальних зп і співставно з вартістю самого авто. І це вже з врахуванням знижки 50% це ніяка не перемога. Передбачити в новому законі пільги для учасників АТО, багатодітних сімей та інших категорій грамадян, що потребують додаткової підтримки. Дякую”, – сказано в тексті петиції.

На момент цієї публікації дана петиція зібрала вже майже 11 тисяч голосів громадян. Наразі триває збір підписів, до завершення його терміну залишився 71 день.

Слід також зазначити, що для того, щоб Президент розглянув петицію необхідно, щоб її підтримали 25 тисяч громадян України.

Для того, щоб підтримати згадану петицію, охочим портібно:
– Авторизуватися на сторінці ОІППУ
– Поставити підпис на підтримку петиції.

Саша Клімова

Нагадуємо, Майже 50 тисяч гривень: розмитнено першу «євробляху»


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...