Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Майже 8 тисяч автівок: Закарпатська митниця входить до числа рекордсменів із розмитнення

Варто зазначити, що найактивніше громадяни оформлюють транспортні засоби у м. Київ, Волинській, Чернівецькій, Львівській та Закарпатській областях.

Закарпатська митниця ДФС – в ТОП-5 митниць де найбільше розмитнено «євроблях»

Як повідомляють фахівці ДФС у Закарпатськiй областi, громадяни продовжують активно оформлювати транспортні засоби з іноземною реєстрацією на Закарпатській митниці ДФС. Станом на ранок 11 лютого 2019 року кількість оформлених митницею легкових автомобілів фізичних осіб склала 10 452. В результаті митного оформлення цих автівок до бюджету сплачено понад 654,2 млн гривень. Середня митна вартість таких авто склала 3600 дол. США.

“Серед розмитнених авто – 7 875 за деклараціями громадян, так званих «пересічників», які раніше користувались в Україні транспортними засобами з іноземною реєстрацією. Водночас за ці автомобілі вони сплатили понад 28,3 млн грн добровільного внеску. Середня вартість таких авто склала 2100 дол. США”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією. Після цього часу власники таких автівок будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою. Наразі це передбачено чинним законодавством.

Нагадуємо, Рух авто ускладнено: на Закарпатті трапився значний зсув ґрунту на дорозі державного значення (ФОТО)

Читайте також: В Ужгороді ДТП, причиною яких виявився нетверезий стан водіїв (ФОТО)


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...