Магнітні бурі у травні 2020 року: дати і актуальний прогноз

04.05.2020 22:43 118 0
Магнітні бурі у травні 2020 року: дати і актуальний прогноз

Коли очікувати магнітні бурі у травні 2020 року

Магнітні збурення у травні 2020 року будуть турбувати не часто. Перша і найпотужніша в травні магнітна буря буде у вівторок, 5 травня. Наступні спалахи очікуються 18, 19 та 21 травня. Магнітні бурі будуть слабкішими, однак, ймовірно, що метеочутливі люди їх відчують.

Магнітні бурі у травні 2020 року / Фото tesis.lebedev.ru

Як магнітні бурі впливають на здоров’я:

Не усі люди є метеозалежними, втім іноді люди скаржаться, що їх погане самопочуття збігається із прогнозом магнітних бур.
Метеозалежність та метеочутливість – що це?
Метеозалежність – це зміна стану здоров'я, яка відбувається під впливом природних факторів: температури, вологості повітря чи атмосферного тиску. Втім, варто відрізняти метеозалежність від метеочутливості – це здатність реагувати на зміни погоди зміною через самопочуття.
Відтак, такі люди можуть відчувати такі симптоми:
  • Головний біль.
  • Дратівливість, перепади настрою.
  • Сонливість.
  • Зниження працездатності чи загальна слабкість.
  • Підвищення артеріального тиску.
  • Біль у суглобах.

Чи дійсно є вплив магнітних бур на здоров'я людей

Втім, варто розуміти, що такий вплив не доведений ні медиками, ні вченими. Тому, якщо ви часто почуваєте себе знесиленими чи відчуваєте біль – зверніться до свого сімейного лікаря, проведіть обстеження організму та пройдіть курс лікування. Не варто звинувачувати у своєму поганому самопочутті погоду чи магнітні бурі. Читайте також: Народжені в травні діти мають унікальні властивості і яскраво виражену індивідуальність, що відрізняє їх від інших. І важливо обрати малечі особливе ім'я https://pershij.com.ua/travnevi-imena-dobirka-krashchykh-variantiv-dlia-khlopchykiv-ta-divchatok/

Джерело

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...