Люди лютують через величезні черги в КПП на Закарпатті (ФОТО)

03.01.2020 17:49 93 2
Люди лютують через величезні черги в КПП на Закарпатті (ФОТО)
Ситуацію на в пунктах пропуску на українсько-угорському кордоні на Закарпатті показав в соцмережі Фейсбук Уманський Олександр. "Звідки береться така драконівська неповага до сусіда?! Нелюдські черги на Українсько-Угорському кордоні на всіх без винятку КПП!!! В черзі люди проводять по 6 годин! Угорська сторона просто ігнорує нормальну роботу, штучно створюючи ажіотаж та ґіґанські черги...з чим це пов‘язано? Шановні?? В чому провинилися пересічні громадяни та їх сімї??? Питання до представників Угорщини з однієї сторони, та до відповідних провладних представників від України... які проїзжають кордон без черг!!!! Чи не бажаєте ви втрутитись якимось чином в дану ситуацію??? Прохання поширити цей, важко складений без матюків, пост. Знаю в багатьох моїх знайомих в підпищиках є високопосадовці, в тому числі і з Угорської сторони і консули в тому числі. Дякую.", - йдеться в дописі до оприлюднених фото. Нагадуємо, Понад три сотні авто застрягли в чергах у КПП на Закарпатті Читайте також: Масштабна ДТП: “Audi A4” не розминувся з підводою (ФОТО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Теги: Кордон
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 2

Лоці

4 січ. 2020 р., 11:39
та же ситуація на Косино. Правда не в мадярах діло, а в наших погранцях. Пропускають блатників без черги, створюючи другий карідор. зрозуміло, що це корупція в розквиті.

Правда

3 січ. 2020 р., 20:56
Шановні венгри, ви у..їли, пересікав українську митницю за 3 хв 30.12.19р в 6.00 ранку, нікого не було, лиш переїхав міст, там перед мною було 9 машин, я виїхав з венгерської митниці в 9.00!!! ТРИ години стояв в черзі, Ви не люди, а просто мадяри !!!
Loading...