Лісівники Берегівщини зібрали понад 50 м³ сміття на березі озера Горбок (ФОТО)

20.09.2018 09:04 43 0
Лісівники Берегівщини зібрали понад 50 м³ сміття на березі озера Горбок (ФОТО)
Місцеві жителі і гості з найближчих населених пунктів часто відпочивають в цьому місці, але мало хто піклується про чистоту. Уздовж всієї берегової лінії знаходяться величезні купи сміття. Подібну картину лісівники виявили і в лісі недалеко від водойми. Там в дубовому гаї ​​сміттям наповнені всі ями і яри. Хоча лісівники регулярно стараються прибирати сміття і просять місцевих не смітити в лісі.
"Коли ми побачили наслідки відпочинку місцевих жителів у лісі, стало навіть трохи соромно за своїх сусідів. По всьому лісі були розкидані пакети, пляшки, осколки скла. А головне, що сміття робить негативний вплив на зростання дерев, тим більше молодняку. При розкладанні відходів часто виділяються шкідливі речовини, які проникають в грунт. Також сміття може залучати комах, які нерідко є лісовими шкідниками", – розповів помічник лісничого ЛМЛ «Маурера» Василь Віраг.
За кілька годин учасники акції зібрали 15 кбм сміття, а з початку року лісівники зібрали 50 кбм сміття. Наступного разу для повного очищення берега планується залучити більше добровольців і запросити на акцію місцевих жителів. На під’їзді до озера лісівники розташований аншлаг, на якому повідомляється про заборону звалища сміття і необхідності прибирати відходи за собою, повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ. Нагадуємо: Небо “у вогні”: неймовірний захід сонця у Мукачеві (ФОТО) Читайте також: Брустурянські лісівники планують збільшити площу природно-заповідного фонду
 

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...