Лишиться у СІЗО: суд відхилив апеляцію Остапа Стахіва

25.11.2021 16:57 1223 0
Лишиться у СІЗО: суд відхилив апеляцію Остапа Стахіва

Львівський апеляційний суд залишив без змін рішення Галицького районного суду щодо міри запобіжного заходу для антивакцинатора Остапа Стахіва. Рішення суду оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Вчора, 24 листопада, у Львові розглянули апеляцію у справі активіста-антивакцинатора Остапа Стахіва, якого підозрюють у планах повалення конституційного ладу. За підсумками судового засідання, міра запобіжного заходу для фігуранта не змінилася – 60 діб під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 998 тисяч 800 гривень.

У залі суду Стахів повідомив, що ще з 19 листопада оголосив голодування через порушення його прав, тиск на нього та неналежні умови утримання у СІЗО.

"Прокурор в засіданні дійсно підтвердив те, що Остап Стахів може уникати органів судового розслідування, так як він пробував переховуватися в лікарні на Закарпатті, не у Львові. Жоден заклад його не влаштував, скажімо так. Тому вважаємо, що перебуваючи на волі, він може втекти від органів судового розслідування", – сказав начальник відділу Львівської обласної прокуратури Юрій Курач.

Нагадаємо, вчора антивакцинатори мітингували у Києві, вимагаючи звільнити Стахіва.

Читайте також:

Теги: Львів Суд
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...