Ліхтарики, лицарі і фаєр-шоу: Мукачево відгуляло день святого Мартина (ФОТО, ВІДЕО)

11.11.2021 21:46 691 0
Ліхтарики, лицарі і фаєр-шоу: Мукачево відгуляло день святого Мартина (ФОТО, ВІДЕО)

Традиції продовжують жити. Ліхтарикова хода, очолювана лицарями у латах, пройшла в Мукачеві від міської ратуші до пам’ятнику покровителю міста святому Мартину, що навпроти римо-католицького кафедрального собору.

Десятки мукачівців та гостей міста зібралися на головній площі – з ліхтариками і факелами, дітьми і навіть собаками. Ліхтарики різні і за розміром, і за матеріалами. Матері кажуть:

«Ми самі робили».

Але хто це «ми»? Виготовити ліхтар на день святого Мартина, виявляється, можна навіть зі звичайної банки. Хлопчик, який тримає його, зізнається чесно: 

«Робила мама».

Дітей надзвичайно зацікавили живі латники – малеча підходила, щоб сфотографуватися з ними і навіть одягти частину амуніції – шолом, чи принаймні рукавичку.

Після того, як процесія вишикувалася біля статуї покровителя Мукачева, міський голова Андрій Балога за звичаєм окропив землю молодим вином, аби наступного року у місті був хороший врожай і добробут. Напоєм, який не потрапив на бруківку, а залишився у бочці, пригощали всіх охочих учасників свята – це трохи скидалося на репетицію «Червеного вина». Народні дегустатори стверджували: вино було смачне, у ньому відчувався букет. 

«Я впевнений, що багато років наше місто буде існувати, святий Мартин буде нас оберігати і робити так, щоб місто Мукачево розвивалося і мешканці міста були завжди успішні, щасливі, здорові», – запевнив містян мер.

Хвилини нетерплячого очікування – і почалося фаєр-шоу від студії «Dragonfly», яке стало фінальним акордом святкування дня святого Мартина – 2021. Свідки дійства понесли з собою іскрометні враження. 

Та на цьому завершилося  ще не все – адже у соцмережах невдовзі вибиратимуть авторів найкращих сімейних фото з ліхтариками під хештегом #МукачевоМартин, які повинні отримати подарункові набори.

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...