Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Найцікавіше

Київ спробує роз’яснити дипломатам G7 необхідність інсценування вбивства Бабченко

1 червня в Генпрокуратурі з главою Служби безпеки України та причетними офіцерами відбудеться зустріч з дипломатами G7

Генеральний прокурор України Юрій Луценко і глава СБУ Василь Грицак в п’ятницю зустрінуться з дипломатами країн “великої сімки” (G7), щоб пояснювати необхідність проведення спецоперації з інсценуванням вбивства російського журналіста Аркадія Бабченко, повідомляє Інтерфакс

“1 червня в Генпрокуратурі з главою Служби безпеки України та причетними офіцерами відбудеться зустріч з дипломатами G7”, – сказав генпрокурор в четвер увечері в ефірі “Право на владу” на телеканалі 1 + 1.

Він підкреслив: “Упевнений, що дипломатія займе позицію, яку озвучує, наприклад, керівник дипломатичної служби Великої Британії, який чітко говорить” країна повинна захищатися, а Росія повинна бути покарана “.

За словами генпрокурора, зустріч була ініційована “практично обома сторонами”.

“Сподіваюся, що завтра ми зможемо їм (міжнародним партнерам) пояснити, що Україна знаходиться в особливій ситуації – ми у війні і наші кордони і лінія розмежування не захищені …. Одне глибокий жаль – не та ціна, щоб мати список запланованих жертв Кремля . Думаю, що як люди вони зі мною погодяться “, – підсумував генпрокурор.

Також він додав, що про спецоперацію знали до 10 осіб, включаючи главу держави, і визнав, що, ймовірно, міністр закордонних справ України Павло Клімкін також повинен був бути в курсі, що допомогло б не допустити такої бурхливої ​​реакції міжнародної громадськості.

Юрій Луценко також заявив, що фігурантам списку з 30 осіб, які, за його словами, могли стати жертвами російських спецслужб, буде надана охорона.

“У нас є цей список. Зараз цей список знаходиться в руках СБУ, і всі люди, в ньому перераховані, отримають належну охорону від тих, хто замовив їх смерть”, – сказав генпрокурор України.

Нагадаємо, Дії уроженця Закарпаття В.І.Марущинця є несумісними з дипломатичною діяльністю та принципами державної служби

Реклама
Реклама