Курйоз в прямому ефірі: під час прогнозу погоди у кадр увірвався собака й повеселив глядачів (ВІДЕО)

01.09.2021 20:50 547 0
Курйоз в прямому ефірі: під час прогнозу погоди у кадр увірвався собака й повеселив глядачів (ВІДЕО)

Особливо іронічно, що песика, який несподівано постав на тлі мапи, поки ведучий розповідав про небезпеку урагану "Іда", звати Шторм.

Під час прямого ефіру прогнозу погоди на канадському телеканалі до метеоролога приєднався його собака, який шукав, чим поласувати.

Канадський метеоролог Ентоні Фарнелл розповідав глядачам про небезпеку урагану "Іда" в Онтаріо, як зненацька з'явився його чотирилапий друг - собака породи голдендудль (англ. Goldendoodle) на прізвисько Шторм. Спершу знічений ведучий намагався відвернути увагу глядачів та вести прогноз погоди далі. Але цуценя було сповнене рішучості отримати трохи смачненького і зрештою зайняло центральне місце на екрані.

Шторм рухався у кадрі і виглядало це так, ніби песик ходить по повітрю і воді. Незважаючи на це, Ентоні мужньо продовжив ефір, жартуючи: "Так, Шторм зараз у будівлі, отримує трохи ласощів, почувається дуже щасливим".

Пізніше канадський телеканал Global News поділився відеозаписом цього моменту, написавши: "Шторм вторгся на знімальний майданчик під час прогнозу погоду Ентоні, вимагаючи ласощів, навіть коли Фарнелл пояснював онтарійцям, з якою погодою вони зіткнуться цими вихідними, та обговорив небезпеку, яку несе ураган "Іда" на південь. Обидва неперевершені професіонали, Ентоні безперешкодно завершив свій сегмент, а Шторм втамував голод (і трохи покривлявся на камеру) ... Все як зазвичай!"

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...