Куди поїхати на Новий Рік з дітьми: затишні місця на Закарпатті та в Україні

03.11.2021 13:08 417 0
Куди поїхати на Новий Рік з дітьми: затишні місця на Закарпатті та в Україні

Хоча наперед планувати новорічну відпустку, не знаючи, які карантинні обмеження можуть запровадити в майбутньому, складно, дехто все ж охоче відмовиться від традиційного сценарію – шампанське перед телевізором. Тим паче, якщо в родині є маленькі діти, котрим хочеться подарувати справжню казку. Куди ж податися?

Львів та околиці. Центр Львова, прикрашений святковою ілюмінацією, мініатюрні будиночки різдвяного ярмарку, ковзанка за ратушею і таємниці старого міста, які буквально витають у повітрі. Місто Лева – точно одна з найкращих локацій в Україні, де можна провести Новий Рік з дітьми. Неодмінно варто спробувати ласощі у «Майстерні шоколаду» – солодкий післясмак залишиться надовго. Для маленьких непосид у місті діє безліч дитячих розважальних комплексів, а якщо хтось загартований і незалежно від сезону любить воду – цілий рік працює критий аквапарк. У парку розваг «Уруру», що неподалік Львова у Старому Селі, можна побачити майже справжніх динозаврів, покататися на тюбах та обійти гірки, батути і лазанки. Також у період зимових свят для дітей зазвичай проводять тематичні екскурсії по Львову.

На лижі. Якщо на рівнині справжня зима може затриматися, в гори вона приходить швидше. Новий рік з дітьми у Карпатах – це маса морозних розваг, лижі, сніговики, запах хвої і тепло у дерев’яному котеджі. Гірськолижних курортів багато – Драгобрат, Буковель, Пилипець, Ізки, Яремче, Славське. Повсюдна практика у тамтешніх готелях – у новорічний період піднімати ціни на проживання, і доволі відчутно. Дешевшим може стати відпочинок у приватних садибах – від 300 гривень за добу, але й там на свята тарифи можуть рости. До речі, відпочинкові комплекси і готелі часто організовують для постояльців святкову програму у новорічну ніч, звісно ж, намагаючись порадувати і найменших гостей, які більше за всіх чекають див. 

Верховинські села. Карпатська природа взимку прекрасна, навіть якщо не кататися на лижах. Спокійнішою альтернативою стане зимовий відпочинок із зануренням у місцеві традиції. Колочава – майже як живий етнографічний музей під відкритим небом, а у Дубриничах влаштовують імпровізовані весілля за стародавніми звичаями і на минулий Новий Рік влаштували похід у гори, що зі старшими дітьми здійснити загалом реально.

Термальні води. Якщо зустріч Нового Року на тропічному пляжі здається чимось надто екзотичним, але мерзнути в горах не хочеться, можна почати з ближчих аналогів. Закарпатські термальні курорти (Жайворонок, Косино, Золота гора) до карантину організовували новорічні святкування. Вікових обмежень термали не мають, плавати у теплому солоному басейні, поки на вулиці холод – і цікавий досвід, і загартовує організм. За участь у святковій програмі, звісно, доведеться платити окремо. Однак термальні комплекси поки що нічого конкретного не анонсують, тим паче що карантинні реалії вносять корективи.

Замки та фортеці. Мукачівський замок, Кам’янець-Подільська фортеця, Хотинський, Олеський замок – в Україні чимало місць, щоб зустріти Новий рік у середньовічній атмосфері. Лицарські обладунки, стрільба з лука, поєдинки, ігри, тематичні вистави – напередодні свята замки-музеї часто влаштовують насичену програму для гостей. І ніколи дійство так не зачаровує, як зимової ночі. Замок графів Шенборнів на Закарпатті до карантину теж організовував новорічні бенкети. 

Читайте також:

Теги: Туризм
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!