Кубок України із греко-римської боротьби: мукачівці зайняли призові місця (ФОТО, ВІДЕО)

19.12.2019 17:34 488 0
Кубок України з греко-римської боротьби, це вшанування пам’яті Олімпійського чемпіона Якова Пункіна та 98-річчя з утворення греко-римської боротьби у Запорізькій області. В Запоріжжі в турнірі взяли участь найсильніші борці України, зокрема вихованці Мукачівського спортивного клубу ім.Михайла Токаря. Змагання проходили цікаво і видовищно, юнаки билися, як леви. За межами килима були зацікавлені глядачі в особі тренерів і батьків юних спортсменів та майбутніх чемпіонів. Наш край також не оминув це дійство. Із  Закарпаття, а саме з Мукачева, юнаки не тільки показали свою силу, а й привезли призові місця. 1 місце зайняв Юрій Шкрюба у ваговій категорії 87кг . 2 місце зайняв Дмитро Гардубей у ваговій категорії 82кг . 3 місце зайняв Віталій Мірошниченко у ваговій категорії 87. https://www.facebook.com/pershij/videos/512042619657067/ Варто додати, греко-римська боротьба – один із найпопулярніших видів спорту,  мета якого — покласти супротивника на лопатки. В даному стилі боротьби суворо заборонено захоплення нижче пояса, підніжки або активне користування ногами для виконання якої-небудь дії. Нагадуємо,Закарпатка Аліна Паш про циганів та про почуття до Гаррі Поттера Читайте також: В Ужгороді обговорили один із важливих кроків до нового Генплану обласного центру Закарпаття (ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram