Кривавий місяць: закарпатці побачать найдовше затемнення сторіччя

05.07.2018 13:07 44 0
Кривавий місяць: закарпатці побачать найдовше затемнення сторіччя
У ніч на 28 липня закарпатці разом з усіма  українцями зможуть спостерігати в небі місячне затемнення. Приготуйтесь, адже воно стане найдовшим у XXI столітті. Фаза повного затемнення триватиме 1 годину 43 хвилини. Протягом трьох годин і 55 хвилин можна буде дивитись на часткове затемнення, передає EarthSky. Як повідомили астрономи, видовище почнеться о 21:24 за київським часом. В 22:30 місяць повністю увійде в тінь Землі і стане червоним. Пік затемнення відбудеться 23:22, а в 00:13 воно завершиться.
Також наголошується, що цей повний місяць стане "найменшим" (через те, що він буде знаходитися в самій віддаленій точці по відношенню до Землі), але в той же час, найдовшим, оскільки через маленький розмір вона буде довше проходити через тінь Землі.
З'явилась інформація, що в ніч з 27 на 28 липня відбудеться затемнення, яке триватиме одну годину і 43 хвилин. Ця цифра вказує на те, що подія протримається на 40 хвилин більше, ніж супермісяць 31 січня. Про це повідомляють ЗМІ. Під час цього затемнення Місяць отримає відтінок від темно-червоного до оранжевого. Це подія не залишиться непоміченим. Навіть якщо ми не побачимо його в небі, ми всі відчуємо його ефект - повідомляє "znaj". Затемнення буде тривати так довго, тому що Місяць пройде через саму темну область земної тіні, відому як Umbra, яка також дасть супутнику нашої планети червонуватий блиск "Кривавої Місяця". В 22.30 Місяць повністю зайде в тінь землі і стане червоною. Пік затемнення відбудеться в 23.22, а в 00.13 затемнення завершиться. Вчені додали, що затемнення закінчиться приблизно о 00 годин 20 хвилин. Нагадаємо, Закарпатцям на замітку: як визначити чи комфортно дитині в колективі Також читайтеНа Закарпатті викрито схему по завищенню митної вартості фармацевтичних засобів майже на 5 млн грн
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...