Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Криваве вбивство на Виноградівщині: вбивцю примусово госпіталізували

Селище Вілок, що у Виноградiвському районi, нещодавно сколихнула новина про криваве вбивство.

Ввечерi на вулицi Тисiвськiй на ґрунтi раптово виниклих неприязних вiдносин, пiд час сварки вбили 48-рiчного закарпатця.

33-рiчний чоловiк нанiс йому два удари вiстрям ножа в передню лiву дiлянку шиї, де знаходяться життєво важливi орган. Мiсцевому мешканцю зловмисник пошкодив сонну артерiю та органи гортаноглотки. Чоловiк вiд отриманих травм помер у власному будинку. У кiмнатi, де мешкав пiдозрюваний, пiд лiжком виявили нiж зi слiдами кровi.

Чоловiк, який вбив свого товариша у нього вдома, з дитинства має психiчнi розлади. Про це розповiла тiтка чоловiка. “Вiн з дитинства є психiчнохворою людиною. Не вмiє писати, читати, а також не може усвiдомлювати та контролювати свої дiї, хоча нiколи i не проявляв агресiї до людей. Батьки належної уваги сину не придiляли, а тому саме я возила його на лiкування”, – переконує жiнка.

За її словами, загиблий уже був ранiше судимий. Саме вiн споїв її племiнника i спровокував конфлiкт, внаслiдок якого загинув. Пiд час судового засiдання жiнка просила суд застосувати до племiнника примусове лiкування. Самого пiдозрюваного у вбивствi, яке сталося 9 червня цього року, через його психiчне захворювання  у залi суду не було, – повідомляє 0312.

Враховуючи всi докази та висновки експертиз, суддя прийняв рiшення застосувати щодо пiдозрюваного примусовi заходи медичного характеру у видi госпiталiзацiї до психiатричного закладу iз суворим наглядом.

Нагадаємо, Біля Ужгорода легковик перекинувся на дах (ФОТО)

Читайте також: Мабуть, побачення: закарпатець поцупив з магазину набір для гоління

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...