Критерії вибору пластикового вікна для балкона

07.08.2021 21:09 441 0
Критерії вибору пластикового вікна для балкона

Вікна – надважлива складова будь-якої оселі, саме тому до їх вибору слід підійти зважено та відповідально.

Вікна партнерів компанії VEKA - це надійна якість і сучасні рішення для балконів, кухонь, кімнат і всіх інших приміщень в квартирі або приватному будинку. Ремонт вікон як сервісна послуга надається співробітниками компаній на вигідних для кожного клієнта умовах. Фахівці компаній працюють оперативно і використовують тільки сертифіковані комплектуючі.

Як вибрати пластикове вікно для балкона

Процес вибору пластикового вікна актуальний, якщо клієнт задумався про засклений балкон. На думку технічних експертів, існує 6 основних критеріїв, на які слід звертати увагу в процесі вибору віконного профілю і фірми виконавця робіт по монтажу і ремонту вікна. Основні технічні критерії такі:

  • зовнішній вигляд. На якісному вікні буде глянцева поверхня і ніхто не помітить перепадів кольору через відсутність таких;
  • наявність каучукового ущільнювача. Даний матеріал є довговічним, тому навіть після декількох років він залишиться цілісним, без тріщин і пошкоджень;
  • надійність профілю. Профілі компанії VEKA використовує армуючий елемент, який дозволяє значно посилити профіль, що в свою чергу надає надійність конструкції;
  • принцип прямого фальца, коли навантаження зі склопакета рівномірно передається на ущільнювач;
  • товщина стінок профілю повинна бути однаковою. Якщо якась частина товща, а інша тонша, такий профіль не годиться до використання, адже підвищується ризик виникнення тріщин на склопакеті. Крім цього, вікно буде пропускати холод, тепло, вологу, пилюку і подібні негативні речі.

Тип відкривання вікна

Періодичне або щоденне провітрювання балкона, особливо в літню пору, забезпечить хорошу вентиляцію і повітрообмін в квартирі. Виходячи з конкретних технічних особливостей приміщень, клієнти мають багато способів відкривання вікна таких типів:

  • глухе вікно, яке не відкривається. Для віконної конструкції, яка встановлюється на балконі, абсолютно не підійде;
  • поворотно - відкидний тип, який є найпопулярнішим. Вікно відкривається повністю і на провітрювання;
  • вікна навстіж без можливості відкриття на провітрювання;
  • розсувний блок. Такі вікна відкриваються в паралельному напрямку. Такий варіант є найбільш підхожим для балконів та інших приміщень з обмеженою площею.

Вибирайте VEKA! Вибирайте якість світового рівня!

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...