Коли надійде ваша черга на вакцинацію проти COVID-19 в Україні тепер можна вирахувати за допомогою калькулятора

12.03.2021 12:57 186 0
Коли надійде ваша черга на вакцинацію проти COVID-19 в Україні тепер можна вирахувати за допомогою калькулятора

Дізнайтеся свою чергу на вакцинацію проти COVID-19 і здивуйтеся. Коли надійде ваша черга на вакцинацію проти COVID-19 в Україні? Скільки українців попереду вас у черзі? Цю інформацію тепер можна отримати за допомогою калькулятора, який визначає орієнтовну чергу людини на щеплення проти COVID-19 в Україні. Інструмент придумали інженер Валентин Туков та польський аспірант-математик Мацей Ковальський в рамках проєкту Оmni Сalculator. Калькулятор визначає орієнтовний місяць та рік вакцинування, і враховує такі параметри: 

  • Кількість вакцинованих в Україні за певний проміжок часу (день, тиждень);
  • час, який потрібен для вакцинації дорослого населення в Україні;.
  • відсоток українців, які планують отримати щеплення.

Ці показники взаємозалежні один від одного. Їх можна змінювати самостійно, вказавши актуальні дані. 

Щоб розрахувати приблизний час вакцинації для конкретної людини також потрібно вказати: 

  • Вік
  • приналежність до пріоритетних груп (перелік визначив Кабінет міністрів),
  • наявність хронічних захворювань.

Які дані вводити в калькулятор для розрахунків? У Міністерстві охорони здоров'я анонсували, що будуть проводити 10 тисяч щеплень на добу. Згідно із соціологічним опитуванням, 43% українців готові робити щеплення проти COVID-19, якщо вакцина буде безплатна. За такими показниками 25-річна людина, яка не входить до пріоритетних груп, зможе отримати щеплення протягом 2025-2029 років. 

10 тисяч щеплень на добу Проте варто зауважити, що станом на 9 березня провели всього 4362 щеплення на добу. Якщо взяти такий показник, то людина, яка не входить в пріоритетні групи, може отримати вакцинацію у 2031-2040 роках. 

Понад 4 тисячі щеплень на добу З нинішніми темпами, щоб провакцинувати всіх дорослих українців, знадобиться приблизно 19,5 років. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Ужгороді посилили карантин: на дистанційне навчання переходять школярі початкової школи Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...