Коли на Закарпатті відновлять міські та приміські перевезення

12.05.2020 18:47 49 0
Коли на Закарпатті відновлять міські та приміські перевезення
Транспортне сполучення між містами відкриють за умови дотримання протиепідеміологічних заходів – масочного режиму, належної дезінфекції, обмеження кількості пасажирів та місць для сидіння. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій у ході розширеної зустрічі з міжнародними пасажирськими автомобільними перевізниками сьогодні, 12 травня. “Працюємо зараз над тим, щоб за 10 днів пасажирський транспорт зміг поступово відновити роботу. Але в безпечному форматі – з обов’язковим дотриманням масочного режиму, дезінфекції, враховуючи обмеження щодо кількості пасажирів і посадкових місць”, - зазначив очільник Міністерства. Він повідомив, що зі свого боку Міністерство інфраструктури України вже підготувало пропозиції щодо поетапного відновлення пасажирських перевезень. Перший етап передбачає:
  • запуск з 22 травня міських автоперевезень (крім маршрутних таксі) та приміських перевезень (у межах одного району).
  • з 29 травня планується запуск внутрішньообласних автоперевезень. Також до 50% приміських поїздів і 42 пари поїздів далекого сполучення категорії “Інтерсіті+”, “Нічний експрес”: у західному напрямку – 11 пар, у південному – 10, у дніпровському – 6, у східному 12, в азовському – 3.
  • також з 29 травня планується запуск внутрішнього авіасполучення.
Другий етап :
  • запуск з 9 червня міжобласних і міжнародних автоперевезень, в тому числі маршрутних таксі;
  • з 12 червня – запуск 100% приміських поїздів, які курсуватимуть у світлий час доби, а також всіх пасажирських поїздів згідно з графіком.
Третій етап впроваджуватиметься після завершення карантину і передбачає запуск поїздів міжнародного сполучення та сезонних поїздів. А також запуск міжнародного авіасполучення в країни, які відкрили аеропорти для прийому/відправки міжнародних рейсів. Нагадуємо, За словами очевидців, організовані групи вимагають гроші від перевізників з інших міст України, погрожуючи зброєю. Водії переконані – це рекет та нездорова конкуренція https://pershij.com.ua/skandal-iz-perevezenniam-zarobitchan-spalakhnuv-na-zakarpatti-video/ Читайте також: Через безсніжну зиму та тривалу відсутність опадів в Україні катастрофічно міліють водойми https://pershij.com.ua/krytychna-sytuatsiia-v-ukraini-zasukha-i-voda-po-hodynakh-foto/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...