Коли в Мукачівській ТГ розіграють авто серед вакцинованих: в міськраді озвучили дати

18.10.2021 12:56 488 0
Коли в Мукачівській ТГ розіграють авто серед вакцинованих: в міськраді озвучили дати

Виконавчий комітет Мукачівської міськради оголосив про спрощені закупівлі велосипедів та електросамокатів. Приблизна вартість предметів  становитиме  375 тисяч гривень.

 Велосипеди обійдуться громаді Мукачева у 195 000,00 грн. з ПДВ, а електросамокати у 180 000,00 грн. з ПДВ. Йдеться про закупівлю 15 велосипедів та 15 електросамокатів. Водночас, повідомляється, що дані закупівлі здійснюються з метою формування призового фонду акції «Вакцинуйся. Збережи життя». 

Крім того, з цією ж метою  оголошено відкриті торги на закупівлю автомобіля Renault Duster (Рено Дастер) або еквіваленту. Очікувана вартість закупівлі становить 420 000,00 грн. з ПДВ. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій по відповідних закупівлях визначено 29 жовтня 2021 року.

Нагадуємо: Вакциновані мукачівці зможуть отримати автомобіль 

У місті триває акція «Вакцинуйся. Збережи життя». Термін проведення акції до 15 грудня. Розіграші призів проводитимуть у два етапи: перший розіграш – 19 листопада, другий розіграш – 15 грудня. На переможців чекають 15 велосипедів, 15 електросамокатів та 15 телевізорів.

Переможець другого розіграшу отримає позашляховик

Щоб взяти участь у акції "Вакцинуйся! Збережи життя", потрібно зробити всього декілька кроків:

1. Отримати два щеплення від COVID-19.

2. Заповнити заявку на участь у розіграші.

Це можна зробити безпосередньо на пункті вакцинації, піся отримання другого щеплення, для тих, хто вакцинується зараз.

Завантажити бланк заявки: https://bit.ly/3FiPa0S

Для тих, хто вже вакцинувався з початку вакцинальної кампанії, потрібно звернутися в амбулаторію і попросити на ресепшені, чи у будь-якому кабінеті лікаря

Участь у розіграші автоматично беруть всі вакциновані мешканці громади, крім посадових осіб місцевого самоврядування.

Автоматично усі вакциновані мають право на участь у акції, але, оскільки розіграш призів транслюватиметься онлайн, у присутності журналістів, персональні дані громадян (ПІБ та інформація, що вони вакциновані) стануть доступні широкому колу осіб, а для цього потрібна особиста згода на обробку персональних даних. Про це і вказується у заяві.

Учасники, які взяли участь в першому розіграші, але не виграли призів, автоматично стають учасниками другого етапу розіграшу.

Учасники, які стали переможцями, участь в наступних етапах не приймають.

 

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...