Клімкін: "Ми маємо зменшити "емоційний градус" та підвищити "градус розуму" (ФОТО)

13.10.2018 19:05 33 0
Клімкін: "Ми маємо зменшити "емоційний градус" та підвищити "градус розуму" (ФОТО)
Одразу ж він зазначив: "Ми поговорили і зі словацькою, ромською, азербайжанською громадою. Було дуже цікаво, оскільки для мене почути виклики, які існують серед національних меншин тут на Закарпатті, важливо. Було дуже цікаво для мене особисто і в плані того, як кожен із них розуміє ситуацію тут".
Далі Павло Клімкін розповів і про свої враження від зустрічі: "Я насправді, дещо шкодую, що зустріч з угорською громадою була закрита для преси. Вона посприяла максимальній відвертості, з іншого боку, я вважаю, що це була дуже чесна розмова. Що мене турбує...з одного боку, у нас є розуміння, що назад йти не можна, що нам потрібно йти вперед. Звичайно, є емоційна хвиля навколо того, що ми звинувачуємо угорців у тому, що вони набувають друге громадянство, але це не означає, що ми хочемо їх за це покарати. Проте, друге громадянство не передбачено українським законодавством, але прямого покарання за це немає".
Також міністр закордонних справ України запевнив: "Не хвилюйтеся, оскільки такі ідіотські міфи циркулюють..."усі хто з угорськими паспортами, їх будуть депортувати" - для чого? І ці ідіотські міфи насправді швидко розповсюджуються, частково, вони йдуть з угорських ЗМІ. Я вважаю, що якщо подвійне громадянство не передбачено українським законом, то цього необхідно дотримуватись, але карати за ці "два паспорти" ніхто не збирається". Детальніше про подію та важливі питання дивіться згодом у сюжеті телеканалу "Перший кабельний".     Яна Тимчук Нагадаємо,  У ВРУ пропонують депортувати закарпатців з угорськими паспортами  

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...