Кінологи держприкордонслужби тренуватимуть собак за допомогою GPS-навігаторів (ФОТО)

23.12.2021 12:53 848 0
Кінологи держприкордонслужби тренуватимуть собак  за допомогою  GPS-навігаторів (ФОТО)

Прикордонники Кінологічного навчального центру отримали сучасні комплекти GPS-навігаторів GARMIN Alpha100 з вдосконаленою системою стеження за службовими собаками Т5.

 

Комплекти GPS-навігаторів використовуватимуться в навчальному процесі з метою підвищення ефективності проведення практичних занять. За допомогою них викладачі та інструктори зможуть відслідковувати маршрут та напрямок руху, як помічника (порушника), так і кінолога з собакою.

Також за допомогою GPS-нашийника можна тренувати розшукових собак на відстані. За допомогою вібрації та звукових сигналів, яким обладнано прилад, можна дистанціно керувати чи заохочувати собаку, а завдяки світловому індикатору кінолог може відстежити свого чотирилапого помічника у нічний час доби.

Комплекти GPS-навігаторів прикордонники отримали в рамках міжнародної технічної допомоги «Підтримка Держприкордонслужби України у запобіганні та боротьбі з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин», за сприяння ОБСЄ..

В ході тренінгу викладачі ознайомилися з принципом роботи нашийника T5 і пристроєм Alpha 100 та порядком його застосування під час обшуку ділянки місцевості з метою виявлення речей людини та переслідування людини по її запаховому сліду.

 

Немає опису світлини.

 

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та текст «ce KopAoH- moR 4ecTb, moR AoлR, moR cлaBa! GARMIN sive Programme pacities of Ukrainian enting and combating weapons, ammunition in all its aspects" Alpha 100/TS |Bundesrepienung»
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та військова форма
На зображенні може бути: 1 особа, собака та на відкритому повітрі

 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...