Холодильник вмикається і одразу вимикається: основні причини

29.07.2020 20:52 259 0
Холодильник вмикається і одразу вимикається: основні причини
Такий побутовий пристрій, як холодильник, є невід’ємною складовою будь-якої кухні. Саме він дозволяє нам зберігати свіжість та користь продуктів харчування упродовж тривалого часу. В разі, якщо Ви помітили певні несправності в роботі холодильника, навіть незначні, краще одразу ж звернутися до кваліфікованого фахівця, котрий не тільки проведе детальну діагностику, але й виконає той чи інший ремонт. Причин виходу із ладу може бути безліч. Наприклад, від постійного перенавантаження може запросто зламатися компресор холодильника, котрий, так би мовити, є ключовою складовою пристрою. Проте, якщо Ваш холодильник вмикається, а через лічені секунди вимикається, спричинити таке негативне явище можуть декілька факторів, основні з яких розглянемо детальніше.

Причина №1 Несправності мотор-компресора

За умов поломки компресора холодильник вмикатиметься і одразу ж вимикатиметься, при цьому його двигун буде сильно нагріватися. Це може бути спричинено обривом обмотки чи міжвитковим замиканням, тому під час включання пристрою спрацьовує пускозахисне реле. У будь-якому випадку варто звернутися по допомогу до фахівця, котрий визначить точну причину та серйозність поломки. Як правило, мотор-компресори не підлягають ремонту, потрібна заміна на новий. До речі, якщо Вам потрібно замовити ту чи іншу деталь на холодильник, наприклад, компресор чи фреон r134a, найбільший вибір комплектуючих від провідних виробників представлено на сайті інтернет-магазину «Майстер Плюс». Всі товари вирізняються високою якістю, надійністю та доступними цінами. Більше того, менеджери магазину завжди готові допомогти підібрати необхідну запчастину та проконсультувати з тих чи інших питань.

Причина №2 Збій в платі керування

Якщо холодильник включається, але занадто швидко виключається з різними часовими інтервалами, це може свідчити про поломку плати управління, котра через збій передчасно дає команду компресору вимкнутись. Як правило, плати керування можна повторно прошити, а якщо несправність серйозніша – придбати нову і провести заміну.

Причина №3 Поломка пускозахисного реле

Пускозахисне реле в роботі холодильника відповідає за:
  • Запуск мотор-компресора;
  • Захист мотора від перенавантаження.
Якщо реле вийшло з ладу, це одразу ж позначиться на роботі холодильного пристрою, зокрема, він буде часто вмикатись і одразу вимикатись. При цьому можна почути характерне клацання. Оскільки реле не підлягає ремонту, прийдеться купувати нову запчастину. На завершення ще раз наголошуємо, що ремонт холодильника слід довіряти виключно кваліфікованим майстрам з відповідним досвідом, а при необхідності заміни тієї чи іншої деталі – використовувати тільки якісні комплектуючі. Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...