Холдинг Рината Ахметова готується до дефолту через коронавірус

28.03.2020 11:11 89 0
Холдинг Рината Ахметова готується до дефолту через коронавірус
Йдеться про цінні папери, які були випущені компанією, а також частини банківських заборгованостей. Як передає служба новин Лондонської фондової біржі , компанія знаходиться в процесі розробки пропозиції майбутньої реструктуризації боргів.
"DTEK Energy попереджає кредиторів, що не сплатить ні процентний купон 1 квітня 2020 року, ні відсотки по банківському боргу 31 березня 2020. Всі подальші виплати будуть здійснюватися відповідно до умов реструктуризації боргів", - йдеться в повідомленні.
Причиною зупинки виплат в ДТЕК називають "стурбованість ситуацією пандемії COVID-19, безпрецедентне погіршення фінансових ринків, крах цін на товари, і сукупний вплив цих факторів на фінансовий стан і операції компанії". Проаналізували заяву компанії Ахметова в телеграм-каналі "Політика Країни": "Холдинг Рината Ахметова ДТЕК готується до дефолту і починає переговори з кредиторами про реструктуризацію боргів. Відзначимо, що ДТЕК на даний момент не сильно страждає від наслідків коронавіруса. Електростанції та шахти ніхто на карантин не закриває. Але, тим не менш, у Ахметова, ймовірно, виходять з того, що не може всім навколо бути погано, а їм добре. Тому і вживають заходів щодо зниження боргового навантаження в іноземній валюті. Ця міра тим паче правильна з урахуванням перспектив девальвації гривні. Основний дохід ДТЕК має від продажів на внутрішньому ринку. Відповідно дохід у валюті в міру девальвації гривні падатиме. Тому абсолютно логічно, що компанія зараз намагається мінімізувати свої валютні зобов'язання".
"Чи не логічно, що подібні здорові кроки не робить держава Україна ", - пише телеграм-канал" Політика Країни ". 

Джерело

Нагадуємо, Прикордонника, у якого запідозрили коронавірус, доправили до лікарні в Ужгороді (ВІДЕО) Читайте також: На Закарпатті жінка, яка заражена коронавірусом, знехтувала самоізоляцією
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...