Хокей на Закарпатті: визначилися фіналісти турніру

03.02.2019 20:08 227 0
В першому двобої цього дня в основний час хокейна команда “Синевир” поступилась “Шахтарським Барсам” з рахунком 3:2 та, враховуючи результати вчорашньої грі між цими командами (нагадаємо, що вчора "Синевир" переграв з рахунком 2:0 команду "Шахтарські Барси”), були призначені два додаткові періоди по 10 хвилин. Під час запеклої боротьби в додаткових періодах, хокейна команда “Шахтарські Барси” закріпила свій сьогоднішній успіх і, з рахунком 3:1 завершила додаткову гру. Це дало змогу їм вийти до фінальної частини цьогорічного турніру Закарпаття по хокею з шайбою, де вони будуть боротись за 1-ше місце з “Ужгородськими Вовками”. Які, до-речі, сьогодні як і вчора, перемогли хокейну команду "Спартак" з рахунком 7:2. Тож, за результатами двох ігрових днів маємо такі підсумки: цього року за 1-ше та 2-ге місця в двобої на наступні вихідні зійдуться хокейні команди “Ужгородськимі Вовки” та “Шахтарські Барси”, а за 3-тє місце, відповідно, хокейні команди “Синевир” та "Спартак" Нагадаємо, Темні вулиці з відкритими люками та ямами – реальність мешканців мікрорайону Паланок Читайте також:У Виноградові патрульні влаштували свято для дітлахів (ФОТО)