Хлопцю з Мукачева пересадили серце львів'янки, його власне після пневмонії зупинялося 6 разів

25.12.2020 16:26 8648 0
Хлопцю з Мукачева пересадили серце львів'янки, його власне після пневмонії зупинялося 6 разів

Про це на своїй сторінці повідомив лікар Львівської  клінічної лікарні швидкої допомоги Олег Самчук

Він розповів, що орган отримав 30-річний чоловік з Мукачева. Його власне серце після пневмонії було у критичному стані. За останній рік воно зупинялося шість разів. Донором для нього стала 42-річна львів’янка. Після того, як її мозок помер. Мама, чоловік і син погодилися на донорство, щоб серце рідної людин продовжило битися.
-"Величезна подяка усім, хто був задіяний у операції, особливо колегам із Києва. Трансплантація серця - дуже відповідальна операція і присутність досвідчених колег надважлива. Дякую за те, що не відмовляєте. Та найбільша наша вдячність родині донора. Це рішення далося їм непросто, але ним вони подарували шанс на життя молодому чоловікові і татові двох маленьких діток. Щиро дякуємо і співчуваємо вашій втраті. Символічно, що день цієї операції співпав у часі із нашою першою трансплантацією серця у Ковелі. Її рік тому ми теж виконали у ніч на Різдво і вона, без перебільшення,  стала поштовхом для розвитку всієї української трансплантології. Це хороший підсумок року. Уже у наступному ми націлюємося на трансплантації печінки і легень."
Мукачівцю пересадили серце у Львові Також у своєму дописі медик опублікував відео самої операції https://www.facebook.com/ulyana.samchuk/videos/3628935760522239     Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram        

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...