Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Найцікавіше

Хамив полісменам, справляв природні потреби у публічному місці: Хустський суд провів допит свідків у справі Івана Бовкуна з ГО «ДОСТА» (ФОТО)

Сьогодні, 22 квітня, Хустський районний суд вислухав свідків інциденту, у якому підозрюють скандально відомого активіста ГО "Доста" Івана Бовкуна

Так, поліція зупинила авто, за кермом якого перебував скандально відомий «активіст» хустського крила ГО «ДОСТА» Іван Бовкун. Чоловік був у нетверезому стані, але досі заперечує цей факт. Проте свідки кажуть наступне.

До справи долучили свідка, який працює на автосервісі. За його словами, 13 березня Іван Бовкун приїхав на автосервіс у нетверезому стані, лаявся та справляв потреби у невстановленому місці. Свідок також надав відеодоказ подій 13 березня.

За свідченням поліцейського групи швидкого реагування, того ж дня 13 березня, він зупиняв авто за викликом про керування водієм транспортного засобу у нетверезому стані.

Відомо, що цього дня Іван Бовкун був на дні народження свого кума.

Іван Бовкун переконував що за кермом був не він і уникав розмови з поліцією, далі ж поліцейські викликали підмогу, адже у Фольцвагені були ще 3 особи які нецензурно висловлювалися у бік правоохоронців. Поліція застосувала до Івана Бовкуна спецзасіб – кайданки, в яких супроводила його до відділку та для здійснення медосвідування.

Суд продовжить заслуховувати свідків, а наступне засідання призначено на 2 травня.

Більше про перехресний допит свідків, у сюжеті «Першого Кабельного»

Віталій Керестен

Нагадаємо, Вкотре перенесли: суд не зміг продовжити розгляд справи псевдоактивіста ГО «ДОСТА» Івана Бовкуна

Читайте також: Активісту ГО “Доста” з Хуста Івану Бовкуну суд виніс вирок (ФОТО)


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...