Керуюча справами облради приписала вручення нових швидких на Мукачівщину своєму однопартійцеві

25.08.2021 20:10 5332 0
Керуюча справами облради приписала вручення нових швидких на Мукачівщину своєму однопартійцеві

Сьогодні Закарпаття отримало 19 нових автомобілів швидкої допомоги. 10 з них закуплені НСЗУ (Національна служба здоров'я України), а 9 - Міністерством охорони здоров'я.


У той же часу, у погоні за дешевим піаром, керуюча справами Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч поширила у «Фейсбуці» викривлену інформацію про те, що, ніби то швидкі, які поїдуть на Мукачівщину, «вибив» депутат облради від «Батьківщини»Георгій Горват:
«Варто зазначити те, що за відповідного сприяння та пропозиції депутатів Закарпатської обласної ради від партії Батьківщина, а саме депутата обласної ради Георгій Горват, три нові автомобілі швидкої допомоги отримала Мукачівщина, а саме: місто Мукачево, село Нижній Коропець та село Ракошино Великолучківської сільської ради».
Насправді ж, розподіл усіх нових карет швидкої допомоги став результатом консенсусу, якого було досягнуто на засідання представників усіх фракції Закарпатської облради 29 квітня 2021 року.
це повідомлялося і на офіційному сайті Закарпатської обласної ради, де, серед іншого ішлося:
«Таку зустріч Олексій Петров ініціював аби обговорити паритетний та справедливий розподіл коштів державної субвенції та матеріально-технічних засобів, із врахуванням інтересів усіх районів, міст і територіальних громад краю…
На зустрічі, зокрема, йшлося про розподіл державної субвенції на закупівлю кисневих концентраторів, шкільних автобусів, автомобілів швидкої допомоги та коштів дорожнього фонду.
У процесі дискусій вирішено надалі здійснювати розподіл матеріально-технічних благ області рівномірно, виходячи із пропозицій підрозділів ОДА, фракцій обласної ради та враховуючи реальні потреби жителів Закарпаття на місцях…».
До речі, на цьому засіданні згаданий депутат, який нібито один «вибив» швидкі для Мукачівщини, був відсутній.
Інформацію про такі перемовини на своєму «Фейсбуку» підтвердив і однопартієць Мирослави Ливч Андрій Шекета:
«Щодо того, як мають бути розподілені ці "швидкі" було кілька раундів перемовин і з представниками всіх фракцій обласної ради, і керівництвом ОДА…»
Отож, допис керуючої справами і її спроба прорекламувати однопартійця на загальних здобутках депутатів облради, на фоні згаданих фактів, виглядає, як мінімум, не компетентно…
 

Читайте також:

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...