Картину, вартістю 1,5 млн євро, викрадену в Нансі, знайшли в Україні

23.04.2019 21:20 28 0
Картину, вартістю 1,5 млн євро, викрадену в Нансі, знайшли в Україні
Так, картину відомого французького художника Пола Сіньяка «Порт Ла-Рошель», викрадену в 2018 році з музею в місті Нансі, вартістю 1,5 млн євро, урочисто передали до Франції. За словами Голови Національної поліції Сергія Князєва, в ході розслідування поліцейські встановили, що злочинна група складається здебільшого з громадян України. 26 листопада 2018 року в столиці Австрії місті Відень було вчинено крадіжку картини.
«Ми зараз активно працюємо з нашими австрійськими колегами, і у нас є великі підстави вважати, що саме ця злочинна група вчинила і цей злочин. Під час проведення оперативних заходів ми вилучили ще шість картин у цих правопорушників», – зазначив глава Нацполіції.
Він також зазначив, що зображення полотен, вилучених у зловмисників, будуть розміщені на сайті Нацполіції для встановлення власників цих творів мистецтва. За словами начальника Департаменту карного розшуку Нацполіції Сергія Тіхонова, оперативні підрозділи отримали інформацію про групу громадян України, які намагаються знайти покупця для продажу декількох картин, викрадених минулого року у Західній Європі.
«Інформацію перевірили, вона знайшла своє підтвердження. Але тривалий час ми не могли зрозуміти, де саме злочинці зберігають картину. Потім ми отримали інформацію, що один зі злочинців, причетних до вчинення крадіжок картин з музеїв в Європі, також причетний до вбивства ювеліра у березні цього року», – зазначив Сергій Тіхонов.
Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон висловила вдячність поліції України за те, що правоохоронці змогли швидко розшукати, організувати експертизи та повернути Франції цей витвір мистецтва.
«Для нас це дійсно дуже важливо. Поль Сіньяк – дуже важливий французький художник. Хочу додати, що всі французи і, впевнена, українці також, – перебувають у жалобі після тої трагедії, яка відбулася у Нотр-Дамі. І хоча це, звичайно, не одного порядку речі, але те, що ви знайшли та повернули картину визначного французького художника Поля Сіньяка на Батьківщину, – це для нас як бальзам на душу», – сказала Ізабель Дюмон.
Нагадуємо: У Парижі спалахнув Версаль: з’явилося перше відео (ВІДЕО) Читайте також: Соляні скарби: Солотвино може стати потужним рекреаційним об’єктом (ВІДЕО) Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...