Карантин на користь: в Індії вперше за 30 років люди побачили Гімалаї (ФОТО, ВІДЕО)

09.04.2020 21:45 109 0
Карантин на користь: в Індії вперше за 30 років люди побачили Гімалаї (ФОТО, ВІДЕО)
В Індії за час карантину забруднення повітря зменшилось на стільки, що жителі північного штату Пенджаб вперше за 30 років побачили гірський хребет Гімалаїв, що на відстані більш як 100 кілометрів. Як пише українські мандрівник Артемій Сурін, уся справа в тому, що в країні значно знизився рівень забрудненості повітря. Також індійці відзначають, що по ночах вони бачать на небі безліч зірок, чого вони теж давно не спостерігали.
«Ніколи не бачив гірський хребет Даулдхар з даху мого будинку в Даландхарф. І не міг уявити, що це можливо. Наочний приклад, як сильно ми забруднюємо Землю», розповів місцевий житель в публікаціях індійських ЗМІ.
Місцеві жителі почали ділитися в Інтернеті світлинами з видом на гори. 22 березня в Індії діє жорсткий карантин через пандемію коронаірусу. І, як відзначають експерти, з його введенням рівень забрудненості повітря значно знизився. На наступний день після карантину в одному тільки Делі він впав на 44%. За даними India Today Data Intelligence Unit, в період з 16 по 27 березня якість повітря в країні в середньому покращилася на 33%. Балбір Сінкх Січевал, еко-активіст з Індії, вважає, що громадськість не повинна ігнорувати те, що трапилося. «Я просто ніколи в житті і не думав, що зможу побачити такий чистий навколишній світ, - сказав він. - Сталося неймовірне. І це значить, що немає нічого неможливого. Нам треба працювати спільно, щоб зберегти світ таким же чистим». У звіті зазначається, що загалом у 85 містах Індії зафіксовано менше забруднення повітря за перший тиждень загальнонаціонального карантину. Як зазначається, це явище стало можливим завдяки різкому поліпшенню якості повітря в останні тижні після того, як промислові підприємства припинили працювати, автомобілі звільнили дороги, а авіакомпанії скасували рейси через пандемію коронавірусу. https://twitter.com/i/status/1246027332579557376

ДЖЕРЕЛО

  Нагадуємо, Закарпаття знову отримало масштабну допомогу для боротьби з COVID-19 від Віктора Медведчука та Оксани Марченко (ФОТО) Читайте також: Лікар розповів жорстоку правду про становище медиків, які борються з COVID-19 на Закарпатті (ВІДЕО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...