Кабмін збирається провести масове тестування на коронавірус

03.12.2020 09:15 183 0
Кабмін збирається провести масове тестування на коронавірус

Кабінет міністрів України готує проєкт тотального тестування на COVID-19. Його хочуть провести у Києві та інших великих містах.

Як розповів в інтерв'ю Кореспонденту прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, в пріоритеті – Київ і область, обласні центри і великі міста з населенням понад 100 тисяч людей. Він також додав, що в кінці року все-таки будуть обмеження для бізнесу попри те, що це час традиційного заробітку.
"Якими вони будуть — ми обговорюємо з усіма зацікавленими сторонами. Нам треба зробити підсумки карантину вихідного дня, щоб зрозуміти його ефективність і скласти план дій на кінець року", – пояснив прем'єр.
У чому суть масового тестування і чи реальне воно в Україні
  • Масове тестування на COVID-19 є одним із найефективніших способів боротьби з пандемією, адже воно допомагає виявити носіїв вірусу й ізолювати їх від здорового населення. В таку випадку карантинні обмеження можуть бути не такими суворими.
  • Масове тестування досить складно організувати, але це вже вдалось Словаччині та Австрії.
  • Очільник МОЗ Максим Степанов неодноразово зазначав, що варіант не спрацює в Україні, адже до процесу доведеться залучити значну кількість медпрацівників, яких й так бракує, а населення України в рази більше, ніж, наприклад у Словаччині (близько 5,5 мільйонів).
Читайте також: Надзвичайний стан у Чехії хочуть продовжити ще на 30 днів Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – приєднуйся до наших каналів у Telegram та Viber, а також підписуйся на сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...