Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Юні автори Мукачева мають змогу отримати Мукачівську міську літературну премію імені Юрія Мейгеша

Прийом заяв на участь триває.

Як йдеться у повідомленні відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради, відповідно до Положення про щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша, затвердженого рішенням 48 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 25 жовтня 2018 року № 1173 “Про внесення змін до рішення 32 сесії Мукачівської міської ради 7 скликання від 26 жовтня 2017 року № 806 “Про заснування щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша – українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева (нова редакція)”, з 1 грудня 2018 року розпочато прийом заявок на здобуття щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша.

Нагадаємо, що цього року, з метою підтримки молодих авторів та заохочення їх до досягнень у галузі літературної творчості шляхом видання їх перших книжок, формат Премії змінений. Премія присуджуватиметься молодим авторам найкращих рукописів творів (поезія, проза, драматургія, літературна критика, переклад), які проживають і працюють на території міста Мукачева. Вікова категорія: з 16 до 35 років (на момент подання конкурсної роботи). Переможцю присвоюється звання лауреата Премії, вручається диплом та сертифікат на премію у розмірі 10 000 (десять тисяч) гривень на видання збірки.

“Прийом заявок з поданням відповідних документів, згідно розділу 3 “Умови участі у конкурсі, термін подання та перелік документів, що надаються претендентами на здобуття Премії” триватиме з 1 грудня по 31 грудня відповідного календарного року включно”, – йдеться у повідомленні.

До участі в конкурсі на здобуття Премії подаються:

– конкурсні роботи обсягом від 30 до 100 сторінок для поезії та від 50 до 150 для прози, формат сторінки А-4, шрифт Times New Roman, кегль 12, міжрядковий інтервал 1. На сторінках повинна бути нумерація. Друкувати текст потрібно з однієї сторони аркуша. Рукопис необхідно помістити в картонну папку із зав’язками, після чого запакувати у конверт. Не потрібно скріплювати сторінки чи вкладати їх у файли.

– до розгляду не прийматимуться твори, що: друкувалися повністю або по частинах в книгах чи колективних збірках; розглядалися конкурсною комісією два роки підряд; несуть у собі заклики до насилля та принижують честь та гідність будь-якої людини; написані не літературною мовою, мають багато суржикових, грубих, лайливих слів, що не виправдані художньою необхідністю; оформлені неналежним чином.

– до рукопису твору необхідно додати: анкету-заявку претендента; рекомендації (за наявності); ксерокопію паспорта.

Робота комісії триватиме з 1 грудня по 30 квітня відповідного календарного року. Підсумкове засідання, під час якого прийматиметься рішення щодо визначення переможця, проводитиметься в режимі он-лайн трансляції.

Вручення Премії приурочується до Днів міста Мукачева (травень місяць) та проводиться під час засідання чергової сесії Мукачівської міської ради.

Нагадуємо, В Ужгороді впіймали велокрадіїв (ФОТО)

Читайте також: У дитсадках Мукачівщини періодично зникає вода (ФОТО)


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...