Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Відео

Історія на мільйон: про історії, яких не почути туристу, та секрети, які буде корисно дізнатися (ВІДЕО)

У нашій програмі «Ідея на мільйон» Юрій Липей, власник ферми на Хустщині, розкаже про часи, коли успішне господарство існувало виключно його перспективним задумом.

Чи не кожен турист на Закарпатті хоч раз у житті ласував сиром приготовленим за давньою рецептурою. Коли ж ви потрапляєте на ферму у селі Іза, одразу розумієте, що опиняєтеся у вирі традиції та довершеного смаку.

Фермерське господарство «Бараново» спеціалізується на виробництві варіативної продукції із овечого молока. Власник ферми Юрій Лепей більше десятка років життя присвятив вивченню ведення бізнесу, базовому на унікальних традиціях сироваріння. Починаючи із маленького господарства із сотнею овець, підприємець зміг похднати новітні технології із місцевими секретами виготовлення молочних продуктів.

Сьогодні фермерське господарство – одна із родзинок Хустщини. Та щоб досягти успіху, його власнику довелося докласти чималих зусиль. Від навчання закордоном до щобенного вдосконалення рецептури, розширення та ребрендингу асортименту.

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Попередня публікація:
Реклама
Реклама
Loading...