Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Йосип Борто – у дитсадочку: «У гармоії, теплі, щирості та комфорту виховується майбутнє покоління України»

У навчальному закладі №21 «Ластовічка» у жовтні запрацювала група із вивчення угорської мови.

Наприкінці робочого тижня, 9 листопада, виконуючий повноваження голови облради Йосип Борто разом з головою постійної комісії з питань бюджету Василем Кошелею побували удошкільному навчальному закладі №21 «Ластовічка», що в Ужгороді.

Тут у жовтні запрацювала група із вивчення угорської мови. Батьки 33 малят виявили бажання, щоб їх діти могли вивчати іноземну мову. Педагоги потурбувалися про те, щоб у цікавій ігровій формі малеча могла додатково вивчати одну з європейських мов.

За словами керівника закладу Віри Жменяк, загалом у садочку виховується 193 дошкільнят у 6 різновікових групах. Бажаючих віддати своїх чад на виховання саме сюди є чимало, адже садочок серед інших дошкільних закладів міста вирізняється оригінальним підходом до виховання діток. Тут приділяється увага різноманітним навчальним програмам, конкурсам, театралізованим заходам, художньому розвитку дітей тощо. Саме через це групи є переповнені. Відтак, виникає нагальне питання щодо його розширення.

Про проблему переповнених груп керівник Віра Семенівна поділилася із поважними гостями. Дійшли висновку, що потрібно повернути корпус, який раніше належав цьому дошкільному закладу, а зараз тут розміщені аудиторії УжНУ. Василь Кошеля зі свого боку пообіцяв детально вивчити дане питання.

У садочку в окремій кімнаті створено невеличкий музей народного побуту. Директор Віра Жменяк каже, що зараз з гордістю називають його міні-музеєм, бо мають відповідне свідоцтво про реєстрацію музею при навчальному закладі. Тут зібрано понад 150 експонатів і щороку він поповнюється новими, які залюбки приносять батьки вихованців.

Нині у дошкільному закладі створили й міні-музеї великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка та Марії Заньковецької, ім’ям якої названа вулиця, на якій діє дитячий заклад.

У коридорах садочку розміщена “Картинна галерея”, де поряд із картинами закарпатських художників розміщені малюнки вихованців садочку.

– Надзвичайно є цінним те, що у гармонії, теплі, щирості та комфорту виховується майбутнє покоління України. Ми бачимо, як багато можна зробити, коли до роботи садочку активно підключаються і батьки вихованців. Через творчість, гру та новітні методи навчання діти мають змогу вивчати не тільки свою рідну – українську, а ще й інші мови. Надзвичайно корисно змалечку вивчати іноземну мову, до того ж угорська мова є однією з офіційних державних мов Європейського Союзу. Володіння цією мовою, дає змогу не тільки спілкуватися із угорцями Закарпаття, або у процесі подорожі у сусідню країну, а й у майбутньому відповідати вимогам фахового спеціаліста. Маю на увазі те, що при прийомі на державну службу, серед вимог до майбутнього держслужбовця – є досконале володіння державною мовою, а також однією із офіційних мов Європейського союзу, – зазначив Йосип Борто.

Прес-служба Закарпатської облради

Нагадаємо, В Іршаві продовжуються роботи з поточного ремонту доріг місцевого значення


загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...