Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Світ

Ілон Маск прогнозує банктротство Tesla вже через пару тижнів

Глава компанії Tesla Ілон Маск прогнозує банктротство концерну в найближчому майбутньому. Про це він заявив в програмі Axios на каналі HBO. Як розповів Маск, у автовиробника серйозні фінансові проблеми і Tesla зазнає величезних втрат.
Бізнесмен зазначив, що якщо ці проблеми не вирішити, то компанія збанкрутує вже через кілька тижнів.

Нагадаємо, фінансові показники Tesla липень-вересень не давали приводів для занепокоєння. Чистий прибуток компанії Tesla склала $ 311.5 млн або $ 1,75 на акцію. Виручка в третьому кварталі склала $ 6,8 млрд. При цьому аналітики прогнозували виручку в розмірі $ 6,33 млрд і збиток $ 0,19 на акцію.

Американська Tesla Inc. в третьому кварталі 2018 року збільшила виробництво електромобілів на 50% щодо попередніх трьох місяців – до 80,1 тис. Це найвищий квартальний показник в історії компанії. У тому числі було випущено 26,9 тис. Машин Model S і Model X, а також 53,2 тис. Model 3. Поставки в липні-вересні склали 83,5 тис. Електромобілів: 14,47 тис. Model S, 13, 19 тис. Model X і 55,84 тис. Model 3.

Тільки за третій квартал, компанія поставила понад 80% від кількості машин, проданих за весь 2017 рік, і відвантажила приблизно вдвічі більше Model 3 в порівнянні з усіма попередніми кварталами разом.

Нагадаэмо, В Ужгороді обговорили “Проблеми збереження традиційного гончарства” (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...