Іграшка- вбивця: дівчинка отримала хімічний опік легень через "лизун"

21.12.2019 11:07 304 1
Іграшка- вбивця: дівчинка отримала хімічний опік легень через "лизун"
Це сталося у Києві, повідомляє 24tv.ua, з посиланням на ТСН Маленька дівчинка спершу почала кашляти, а коли лягала, то кашель тільки посилювався.  Мама відвезла дитину на консультацію в "Охматдит". Там жінці повідомили, що у бронхах дівчинки знайшли схожу на клей речовину. У родині припускають, що причина – слайм. Це желеподібна субстанція із приємним запахом і привабливим кольором. Швидше за все, Яся запхала в ніс шматочок слизу та вдихнула його.

Виявили велику кількість сторонніх тіл у бронхах обох легень. Врешті виявилося, що це слайм, – розповіла хірург "Охматдиту" Ванда Милінецька.

Бронхи дівчинки тричі чистили під загальним наркозом. Частини хімічного слизу відшкрябували від бронхів. Яся 2 тижні провела в реанімації. Дівчинку вводили в медикаментозний сон, а за неї дихали штучні легені. Нині дитина тільки починає відновлюватися.

Що таке слайми? Одна з найпопулярніших дитячих іграшок. Ними граються у школах, садках, дитячих майданчиках. Одн з інгредієнтів слайма – тетраборат натрію, або борна кислота. Цю речовину можна вільно купити в аптеці і вона зовсім не підходить для дитячих ігор.

"Борна кислота або тетраборат за чотирибальною шкалою має токсичність "двійку" – це означає, що вона за тривалого контакту зі шкірою може викликати алергічні реакції. Якщо її спробувати на смак, може викликати і запаморочення", – пояснив вчитель хімії Олексій Головань. Для постраждалої дівчинки контакт з іграшкою може мати наслідки на все життя. Оскільки лікарі вперше стикаються з хімічним опіком легень через слайм, то дати подальші прогнози здоров'ю Ясі вони просто не можуть. Нагадуємо, Українцям доведеться зніматися на відео, аби отримати водійські права (ВІДЕО) Читайте також:Мукачівець відсидить 8 років за жорстоке вбивство львів’янки Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 1

Від людини

23 груд. 2019 р., 12:19
Так шкода дівчинку,а все це через якогось слайма мені дуже шкода її????
Loading...