ЄС скоротив список країн до десяти, з яких дозволено в’їзд

08.08.2020 20:01 550 0
ЄС скоротив список країн до десяти, з яких дозволено в’їзд

Європейський Союз оновив список країн, громадянам яких дозволено в’їзд. Рада ЄС залишила лише 10 країн в «безпечному» списку, який набув чинності у суботу, 8 серпня.

Минулого тижня Євросоюз виключив з переліку безпечних країн Алжир. Україна й надалі лишається у переліку країн, для яких в’їзд у ЄС дозволений лише в окремих випадках. Про це повідомляє «Європейська правда». Відтепер кордони ЄС відкриті для громадян:
  1. Австралії,
  2. Канади,
  3. Грузії,
  4. Японії,
  5. Нової Зеландії,
  6. Руанди,
  7. Південної Кореї,
  8. Таїланду,
  9. Тунісу,
  10. Уругваю.
Громадянам Китаю також дозволено в’їзд до Євросоюзу, але у випадку скасування аналогічних обмежень для мешканців ЄС з боку Пекіна. З Китаю також дозволений в’їзд, але у випадку скасування аналогічних обмежень для мешканців ЄС владою КНР. Україна і надалі лишається у переліку країн, з яких в’їзд у ЄС дозволений лише в окремих випадках. Критерії визначення третіх країн, жителям яких в’їзд до ЄС буде дозволено, включають, зокрема, епідеміологічну ситуацію і заходи стримування коронавірусу такі як соціальне дистанціювання, а також економічні та соціальні аспекти. Стосовно епідеміологічної ситуації, у третіх країнах, для яких обмеження на в’їзд скасовуються, кількість нових випадків COVID-19 за останні 14 днів і на 100 000 жителів має бути близькою до середнього показника по ЄС або нижчою. Читайте також: Від сьогодні мандрівники, які повертаються до Німеччини з регіонів з високим ризиком зараження коронавірусом, повинні обов’язково робити тести https://pershij.com.ua/u-nimechchyni-teper-obov-iazkovo-testuvatymut-na-covid-19-vsikh-mandrivnykiv/ Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Теги: Медицина
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...