ЄС перегляне список країн, яким дозволений в’їзд: чи потрапить туди Україна

13.07.2020 11:56 479 0
ЄС перегляне список країн, яким дозволений в’їзд: чи потрапить туди Україна

Європейська Рада 1 липня дозволила в’їзд громадянам 15 країн. Україна у перелік не потрапила. ЄС планує переглядати список кожні два тижні.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що Україна не має шансів потрапити у нього й цього разу.
Ймовірність відкриття кордонів ЄС для українців вже з 15 липня прокоментував очільник МЗС Дмитро Кулеба в інтерв’ю "Сегодня".

У найближчий перегляд шансів в України немає. Тому що наші цифри зараз, м'яко кажучи, набагато гірші, ніж це потрібно, – зазначив Кулеба.

За його словами, у МЗС зробили все, щоб допомогти МОЗ налагодити діалог з ЄС, увійти у внутрішні процедури та механізми взаємодії з Євросоюзом.

Це дає змогу українській стороні

  • максимально динамічно надавати повну інформацію щодо статистики коронавірусу;
  • інформувати про заходи, які застосовують для боротьби з COVID-19.
Водночас Кулеба наголосив, поки Україна не відповідатиме базовому критерію, відкриття кордонів неможливе. Нагадаємо, основна вимога ЄС, аби кількість хворих на 100 тисяч населення у країні була меншою або рівною показнику в Європі. Наразі в Україні 62 хворих на 100 тисяч населення, в ЄС – 16.

Подорожі українців в Європу: що відомо

  • З 1 липня ЄС дозволив в'їзд громадянам 15 країн: України у списку немає. Однак перелік країн буде змінюватися кожних 14 днів. У список можуть як додавати нові країни, так і виключати попередні.
  • Наразі громадян України пускають до 23 країн. У список входять країни, в які можна в’їхати лише показавши результати тесту на коронавірус, а також ті, які вимагають дотримання певних правил.
україна за кодорн подорожі 2020 літо пандемія коронавірус Читайте також: П'ЯНИЙ УКРАЇНЕЦЬ ПОГРОЖУВАВ ПІДІРВАТИ ВИБОРЧУ ДІЛЬНИЦЮ В ПОЛЬЩІ
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...