Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Ярослав Лебович зустрівся з жителями Міжгірщини

Місцеві органи самоврядування в цілому задоволені роботою поліцейських.

Заступник  начальника ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Ярослав Лебович провів виїзний особистий прийом громадян у селі Синевир Міжгірського району. На прийом завітали місцеві жителі та керівники органів місцевого самоврядування.

Сьогодні, 30 листопада, у селі Синевир Міжгірського району провів особистий  виїзний прийом громадян заступник начальника ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Ярослав Лебович.

Під час зустрічі з представниками органу місцевого самоврядування було обговорено  питання створення у Синевирі поліцейської станції. У зв’язку з розгалуженою мережею туристичних комплексів та зон відпочинку, це забезпечить оперативне реагування правоохоронців на повідомлення та події. Також відкриється перспектива для створення штатних одиниць дільничного офіцера поліції та постійної дислокації в населеному пункті групи реагування патрульної поліції.

Поспілкувалися присутні і на тему організації та проведення в селі зустрічі правоохоронців з дітьми та профілактичних заходів на тему відвідування ними розважальних закладів.

Також із головою Синевирської сільської ради Миколою Куруцом було погоджено питання щодо поступового облаштування системи відеоспостереження у селі Синевир.

Місцеві органи самоврядування в цілому задоволені роботою поліцейських.

Полковник поліції Ярослав Лебович усі пропозиції місцевої влади взяв до уваги. Тепер їх реалізовуватимуть спільними зусиллями.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Нагадаємо, Неймовірна краса засніженого Синевирського перевалу (ФОТО)

Реклама
Реклама
загрузка...
Loading...