Які товари і в якій кількості дозволено перевозити через кордон

17.01.2020 21:57 160 0
Які товари і в якій кількості дозволено перевозити через кордон
Закарпаття межує з чотирма країнами. Щодня тисячі людей перетинають кордон на межі із Закарпатською областю. І майже щожня до країни намагаються завезти різний товар. Що саме і в якій кількості можна ввозити на територію України – питання, яке турбує багатьох. Щоб перетнути кордон без проблем, треба знати правила та обмеження, які стосуються продуктів, ліків, техніки, грошей, особистих речей та інших предметів. Варто пам’ятати про обмеження кількість товару, яку одна фізична особа може перемістити через пішохідний або автомобільний пункт пропуску.

Гроші та дорогоцінні метали

Без проблем в Україну можна ввезти будь-яку валюту чи дорогоцінні метали загальною сумою до 10 тисяч євро. При перевищенні суми/вартості їх треба письмово задекларувати на митниці.

Алкоголь і тютюнові вироби

Ввозити алкоголь і тютюнові вироби в Україну можуть тільки повнолітні. До того ж, кількість тютюнових виробів не має бути більшою, ніж 200 сигарет, або 50 сигар, або 250 грам тютюну. Стосовно алкоголю, то дозволяють ввозити 1л міцного алкоголю (з вмістом спирту понад 22%), 2л вина, 5л пива.

Продукти харчування

Вартість куплених продуктів, які планують ввезти в Україну, не повинна перевищувати 200 євро на особу. При цьому на одну людину можна брати:
 • одну упаковку або до 2 кг одного найменування продукту;
 • по одному виду готової їжі

  Домашні тварини

  Домашніх улюбленців дозволяють ввозити в Україну тільки з обов’язковим письмовим декларуванням. До того ж, тварина повинна мати чіп, а власник - оригінал ветеринарного паспорту та міжнародного ветеринарного сертифіката з країни походження тварини. Забороняється ввозити хворих тварин або тих, які подорожують з (або через) країни чи територій, де зафіксовано особливо небезпечні хвороби (епідемії).

  Особисті речі

  Встановлено загальні правила, що визначають кількість особистих речей, які можна без проблем перевезти через кордон:
  • одяг, взуття, білизну, прикраси, які були у користуванні;
  • по одному фотоапарту, проектору, переносному телевізорі та одну відеокамеру;
  • по два переносні музичні інструменти, телефони, комп’ютери, годинники, дві електронні книги;
  • три флешки;
  • товари особистої гігієни, скільки необхідно особі для конкретної поїздки, а також максимум 100 грам парфумів або 0,5 л туалетної води;
  • один дитячий та інвалідний візок, якщо серед подорожуючих немає дітей чи людей з інвалідністю. Якщо ж такі є, то кількість спецтранспорту повинна дорівнювати кількості дітей або осіб з особливими потребами;
  • спортивне спорядження, необхідне одній людині.

  В Україну заборонено ввозити:

   • наркотики, отруту, радіоактивні матеріали;
   • друковану продукцію та відео, що сприяють поширенню сепаратизму, тероризму, порнографії, нетерпимості і расизму.
   • Без дозволу МВС заборонено провозити холодну, вогнепальну, газову (балончики) зброю.
Нагадуємо,  На Свалявщині з ножем напали на юнака (ФОТО) Читайте також:  Горить один з найбільших торгових центрів у Львові (ВІДЕО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...