Як закарпатцям захистити свою оселю в час відпустки

14.06.2018 21:50 17 0
Як закарпатцям захистити свою оселю в час відпустки
В Ужгороді зафіксовано вже декілька таких випадків. Сприяє цьому недостатня захищеність будинку від подібних випадків. Найчастіше квартирні крадіжки скоюють в будні з 8:00 до 15:00, під час літніх відпусток, а також в передсвяткові дні. Винести можуть абсолютно все — навіть велику техніку, не викликаючи при цьому ніякої підозри у сусідів. «Зазвичай, злочинці впродовж декількох тижнів, а то і місяців, обирають жертву. Вивчають графік сім'ї, статки. Нерідко жителі можуть самі навести на себе злодія, зокрема, хизуючись своїми статками у соціальних мережах. Заради здобичі злочинці можуть представитися і комунальниками, і навіть представниками поліції… Мета одна - потрапити до помешкання потенційної жертви, перевірити, що і де лежить, обдумати потенційний план дій. Є і злочинці, які обирають першу-ліпшу квартиру, в якій ослаблені двері, доступні вікна», - розповідає начальник Управління поліції охорони Закарпаття Андрій Литовченко. Якщо ви не замкнули двері, кватирку, балкон, залишили ключі під килимком або в поштовій скриньці, ваше житло неодмінно «обчистять».
« У арсеналі сучасного злочинця є все: ключі, відмички, ломи, використовують навіть рідкий азот… Професіонали можуть відкрити замок менш, ніж за хвилину. Тому раджу ставити кілька замків чи кілька дверей. Проникають «домушники» і через вікна, адже, на жаль, сучасні вікна легко відчиняються. Страждають переважно від таких злочинців жителі нижніх та останніх поверхів», - додає Андрій Литовченко.
Аби зменшити вірогідність квартирних крадіжок, не повідомляйте свою адресу у соціальних мережах, не фотографуйтесь з купою прикрас та не афішуйте свої подорожі й попереджуйте сусідів про ваш від’їзд. Звичайно, надійно – встановити сигналізацію, або хоча б муляж камери, який «відштовхне» злочинців. Усі цінні речі та гроші за можливістю віднести до банку. Якщо дотримуватись елементарних правил – то можливо уникнути неприємних сюрпризів після повернення з відпустки. Марія Кочмарь Джерело: Перший кабельний Нагадаємо, Об’їзна траса в Хусті рясніє сміттям (ФОТО)
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...