Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Ексклюзив

Як ужгородці відзначатимуть День закоханих

14 лютого. У календарі цей день не позначений червоним. День Валентина прийшов до нас з-за кордону і дуже скоро став одним з найпопулярніших молодіжних свят

Хтось саме цього дня освічується в коханні, дехто знаходить свою половинку, а хтось вважає цей день чудовим приводом для примирення. Трапляються й такі, котрі навмисне ігнорують «Валентина» і не святкують свято усіх закоханих. А дехто вважає, що казати «кохаю» потрібно не тільки 14 лютого, а щодня.
Як же ужгородці відзначають свято «Валентина» і чи святкують взагалі?

Ужгородка Христина цей День Валентина запам’ятає надовго, адже нещодавно вирушила на стажування за кордон, і саме там планує відзначати свято усіх закоханих:

«День Святого Валентина справлятиму на пляжі в Пуерто-Ріко. Саме цього дня в мене починається стажування. Ввечері, зі своєю другою половинкою ми обов’язково повечеряємо біля моря».

«Для нас уже стало певною традицією саме 14 лютого відзначати у ресторані. Спочатку ми йдемо вечеряти, а завершуємо вечір переглядом цікавого фільму у кінотеатрі. Здається, ніби, стандартно, багато хто так робить, проте, нам подобається», – розповідає ужгородка Оксана.

А фотограф Марічка Черничко-Сабо цього дня працює, проте обов’язково відсвяткує День закоханих:

«У святкові дні у нас робота. На день Валентина будемо знімати закохану пару. А в саме свято перенесемо на інший день. І,скоріше за все,поїдемо в гори на лижі. Або сходимо поплавати разом. Для нас найкращий відпочинок – це спорт».

Молода мама Тамара вважає, що День Валентина свято для молодих та закоханих пар, котрі ще не в шлюбі:

«Коли ми з чоловіком були у стосунках, для мене, піти на романтичне побачення – суцільне задоволення. Квіти, вечеря при свічках… А зараз, найкращим подарунок – декілька годин побути на самоті, без дітей та чоловіка».

Для тих, хто ще не зневірився у амурних стрілах Купідона й вірить, що саме цей день наділений шаленою силою кохання ужгородський РАЦС підготував особливий сюрприз. Установа працюватиме до півночі. Для пар, які одружаться на День закоханих в Ужгородському РАЦСі, готують сюрприз. Молодятам подарують торт відомого кондитера та урочисту церемонію з музичним супроводом – виступами танцювального та вокального колективів.

Акцію до 14-го лютого проводять у рамках заходу «Кохання поза часом» – по всій країні, на Закарпатті святкове одруження влаштують саме у відділі реєстрації актів цивільного стану обласного центру.

Тож, не важливо, як Ви відзначите такий день, чи об’єднавши долі саме цього дня, або ж просто прогуляєтесь з коханою людиною набережною, чи відвідаєте ресторан – головне, аби стріла Амура доторкнулася й до Вас, і Ви на повну відчули «Валентинів» настрій.

Марія Кочмарь

Джерело Перший кабельний

Реклама
Реклама