Завантажити мобільний додаток Завантажити мобільний додаток

Головна » Життя

Як соцмережі руйнуть дитячу психіку?

На психічне здоров'явашої дитини може негативно впливати Facebook та Instagram.

Як показують великі дослідження, соціальні медіа підвищують ризик виникнення проблем з психічним здоров’ям у дітей, пише Нік МакДермотт, редактор відділу охорони здоров’я видання The Sun.

Дослідники попереджають, що використання соціальних мереж шкодить підліткам кіберзалякуванням, шкодить сну і заважає їм займатися спортом.

Щоденне відвідування дітьми Facebook і Instagram може принести ризик «психологічного стресу» на 20 відсотків. Для тих, хто входить в систему часто – чотири рази в день або більше – ризик зростає до 28%, збільшившись до 40%.

Результати першого дослідження показують, наскільки інтенсивне використання соціальних мереж може завдати шкоди психічному здоров’ю. У ньому взяли участь більше 10 000 англійських підлітків у віці від 13 до 16 років.

На думку фахівців, батьки не повинні допускати, щоб діти безконтрольно працювали зі своїми телефонами і планшетами. Їм слід забезпечити, щоб діти спали від восьми до десяти годин, і наполягати на тому, щоб вони займалися спортом.

За словами провідного дослідника професора Рассела Вінера з Університетського коледжу Лондона, хоча ми все зациклені на соціальних мережах, ми повинні знати про те, що пишуть і читають в соцмережах наші діти, щоб бути готовими запобігти небезпеці.

Він підкреслив, що батьки повинні знати про те, що половина всіх психічних захворювань починається у віці до 14 років. Його підтримала доктор Луїза Теодосія з Королівського коледжу психіатрів.

Нагадуємо, Вища рада правосуддя звільнила закарпатського суддю

Читайте також: Пожежа в Ужгороді: з невідомих причин спалахнула автівка

Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Залишити коментар

avatar

загрузка...
Реклама
Реклама
Loading...