Як працюють пункти пропуску на Закарпатті під час карантину

31.03.2020 09:19 78 0
Як працюють пункти пропуску на Закарпатті під час карантину

Із 28 березня, громадяни України та іноземці, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, можуть потрапити на територію України автотранспортом.  Для побудови маршруту можна скористатися картою на сайті Державної прикордонної служби України та Нової митниці, де позначені пункти пропуску, що продовжують працювати Ѵ і які тимчасово призупинили свою діяльність Х.

Так, на румуно-українському кордоні: Ѵ – Дякове (автомобільний;  залізничний  тільки для вантажних перевезень) Х – Солотвино Х – Тересва Х – Ділове

На угорсько-українському кордоні: Ѵ – Чоп  (автомобільний; залізничний  тільки для вантажних перевезень) Ѵ – Батьово (залізничний, тільки для вантажних перевезень) Ѵ – Саловка (залізничний, тільки для вантажних перевезень) Ѵ – Дзвінкове (автомобільний; тимчасово припинено пішохідне сполучення) Ѵ – Косино (автомобільний; тимчасово припинено пішохідне сполучення) Ѵ – Лужанка (автомобільний; тимчасово припинено пішохідне сполучення) Ѵ – Вилок  (автомобільний; тимчасово припинено пішохідне сполучення)

На словацько-українському кордоні: Ѵ – Ужгород (автомобільний) Ѵ – Малий Березний (автомобільний; тимчасово припинено пішохідне сполучення) Ѵ – Павлове (залізничний, тільки для вантажних перевезень) Х – Малі Селменці

Звертаємо увагу, що ситуація в режимі в’їзду в країни та транзитного проїзду іноземними країнами змінюється дуже динамічно. Тому, радимо при плануванні поїздки встановити зв'язок з Посольством України в тій країні, де ви знаходитесь.

!!!! МЗС України підготувало підбірку найбільш актуальних питань, що стосуються в’їзду та виїзду з України з 28 березня 2020 року. Інформація доступна за посиланням.

Оперативна інформація щодо заходів, які вживаються іноземними країнами з протидії розповсюдженню COVID-19 доступна за посиланням  (інформація постійно оновлюється)

Також громадян закликають суворо дотримуватися усіх запобіжних заходів, зокрема режиму самоізоляції та обсервації після прибуття в Україну!!!

Нагадуємо, Карантин в Україні можуть продовжити ще на два місяці, — Аваков (ВІДЕО) Читайте також: Батьки б’ють на сполох: через закриття онколікарні батьки звернулися до Президента (ВІДЕО)
Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua”– підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...