Закарпатські патрульні: як людська небайдужість допомагає змінювати світ на краще (ФОТО)

04.05.2018 14:44 19 0
Закарпатські патрульні: як людська небайдужість допомагає змінювати світ на краще (ФОТО)
Така історія трапилась з нашим колегою-патрульним, який кілька днів тому приїхав на виклик в Мукачівську центральну лікарню, де лікар повідомила, що через обладнане анонімне "Вікно життя" залишили немовля.
Оформивши всі відповідні матеріали, патрульні виїхали на інший виклик. Та думки про немовля і подальшу його долю не давало спокою інспектору.
"Що спонукало маму залишити своє дитя - невідомо. Можливо у когось є інформація? Допоможіть. Можливо, цю дитинку шукає рідня? Хлопчик віком приблизно 5-7 місяців. Доглянутий, охайно одягнений. Сині оченята. Дуже просимо небайдужих людей відгукнутися. Сподіваємось, що знайдуться близькі родичі або мама..., яка усвідомить про свою величезну помилку в житті?!" — ось з таким закликом звернувся Олександр через соціальну мережу Фейсбук.
Згодом, хлопець зрозумів, що потрібно прикласти максимум зусиль, щоб дати шанс на життя цьому малюку. Олександ зателефонував рідним, близьким, сусідам та розповів історію. Небайдужі громадяни допомогли Сашкові зібрати невелику суму грошей, щоб допомогти дитині. Сашко, миттєво побіг до лікарні аби передати памперси, одяг та інші потрібні речі. Також, патрульний знайшов благодійників — організацію Rotary club Ужгород. За словами Олександра, на сьогоднішній день дитинка забезпечена одягом, харчуванням, засобами гігієни та всім необхідним для зростання. Ми поділились з вами історією-прикладом з щасливим кінцем, яка назавжди закарбується в серці Олександра. А вас просимо, не бути байдужими та надавати допомогу тим, хто її потребує. Нещодавно, У Мукачеві підкинули дитя у “Вікно життя”
Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!
Loading...